• Informacje na temat:

  madonna stara

Artykuły na temat: madonna stara
 • Madonna wróciła po 24 latach do byłego męża!

  Wygląda na to, że przysłowie stara miłość nie rdzewieje znów znalazło potwierdzenie w rzeczywistości. Na światowych salonach aż huczy od plotek, że Madonna (55 l.) i jej były mąż, Sean Penn (43 l.) znów mają się ku sobie!

 • Recenzja Lupe Fiasco "Tetsuo & Youth": Stary, lepszy Lupe

  Lupe Fiasco sam zrobił sobie krzywdę - zamiast skupić się na muzyce, żalił się na próby zrobienia z niego mainstreamowego produktu. Na szczęście, mimo że Atlantic nadal mu doskwiera, Lu wziął się w garść i nagrał bardzo dobry album - bo pozbawiony wad poprzednich wydawnictw.

 • Madonna wynajęła... kino w Holandii

  Madonna (53 l.) pozwoliła sobie na odrobinę ekstrawagancji i wynajęła kino w Amsterdamie. W ten sposób chciała odpocząć od europejskiej trasy koncertowej.

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Madonna adoptuje już za kilka dni!

  ...50-letnią gwiazdę dzielą już tylko dni od adoptowania 4-letniej dziewczynki z Malawi. Madonna stara się o adopcję od sierpnia 2007 roku, wtedy bowiem pierwszy raz zobaczyła sierotkę w domu dziecka.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Seks-skandal z Madonną!

  Pewien kamerzysta twierdzi, że jest w posiadaniu nagrania wideo, na którym Madonna i baseballista Alex Rodriguez baraszkują na sofie. Mężczyzna próbuje sprzedać seks-taśmę, nagraną podobno ukrytą(...) sprzętu nagrywającego bez zgody właściciela apartamentu, zamiast zgarnięciem miliona dolarów, może skończyć się kilkoma latami spędzonymi w więzieniu." Madonna wielokrotnie zaprzeczała pogłoskom...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Maddonna żyje w strachu o swoje dzieci!

  Madonna (56 l.) przyznała, że jest nadopiekuńczą matką i ciągle boi się o swoje pociechy.

 • Madonna kończy ze śpiewaniem?

  Jak już informowaliśmy, przed świętami Bożego Narodzenia do sklepów powinien trafić album zawierający największe przeboje Madonny. Według brytyjskiej gazety "Daily Star" jest to pierwsza oznaka tego, że amerykańska wokalistka ma zamiar zrezygnować ze śpiewania i zająć się wychowywaniem dzieci. Doniesieniom tym zaprzecza rzeczniczka artystki.

Dyskusje na temat: madonna stara