• Informacje na temat:

  madonna super

Artykuły na temat: madonna super
 • Madonna, Sharon Stone i Magda Gessler: Co je łączy?

  Magda Gessler (62 l.) zdradziła w tabloidzie, co łączy ją z takimi gwiazdami jak Madonna (57 l.) oraz Sharon Stone (57 l.). Będziecie zaskoczeni!

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Madonna komentuje "faka" na Super Bowl

  Madonna przerwała milczenie w sprawie incydentu z udziałem brytyjskiej raperki M.I.A. towarzyszącej jej podczas show w finale rozgrywek NFL - Super Bowl na stadionie w Indianapolis.

 • Super Bowl 2015: Katy Perry i Lenny Kravitz razem

  To będzie gwiazdorski duet - Katy Perry zaprosiła Lenny'ego Kravitza do duetu podczas przerwy w 49. Super Bowl.

 • Zamachowscy znaleźli sposób, by odegnać złe moce! Wstąpili do sekty!

  ...zapoczątkowała Madonna.  W Stanach organizacja ta jest uznawana za groźną sektę. W Polsce istnieje z kolei Fundacja Centrum Kabały, której udaje się pozyskiwać coraz większe grono wyznawców także wśród rodzimych(...), przekleństwami" - przypomina "Super Express".  Jak myślicie, przed czym Monika i Zbyszek tak się próbują chronić?

 • Madonna wystąpi podczas Super Bowl

  Madonna będzie gwiazdą finału rozgrywek futbolu amerykańskiego - Super Bowl. Impreza odbędzie się 5 lutego 2012 roku na stadionie w Indianapolis.

 • Doda wyrzuciła brata z pracy!

  ...koncerty to spore przedsięwzięcie. Co takiego wydarzyło się, że Doda postanowiła zwolnić brata? "Super Express" twierdzi, że powodem może być lekko upadająca kariera artystki i narastający od pewnego...

 • Madonna to super-mama

  Ponad jedna trzecia ankietowanych osób posiadających dzieci uznała, że 48-letnia Madonna jest najlepszą mamą wśród gwiazd. W uzasadnieniu głosujący podkreślali, że amerykańska wokalistka znakomicie potrafi połączyć sukces w życiu rodzinnym z zawodową karierą.

 • Zabrakło Majdana, Wajdy, Tuska...

  ..."Super Express" szuka powodów nieobecności Radosława na wtorkowych (24 lutego), "różowych" urodzinach Doroty. "Oznacza to jedno. Doda specjalnie nie zaprosiła Radka, by go ukarać za to, że wziął(...) był również gorący strogonof i alkohol bez ograniczeń. Doda spóźniła się dwie godziny. Wielcy nieobecni: Radosław Majdan, Monika Olejnik, Krzysztof Zanussi, Andrzej Wajda, Madonna, Irena Szewińska...

 • Beyonce gwiazdą Super Bowl

  Amerykańska gwiazda muzyki pop Beyonce potwierdziła swój występ w przerwie finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu - Super Bowl. Największe sportowe wydarzenie w USA odbędzie się 3 lutego 2013 r. w Nowym Orleanie.

Wideo na temat: madonna super
 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

Dyskusje na temat: madonna super
 • Re: Lady Gaga w wersji "Glee". Skandal gotowy

  Wg mnie jeden z najlepszych odcinków nie tylko drugiego sezonu, ale całego serialu. Zwykle nie wszystkie wątki mi podchodzą, ale tym razem wszystko było super rozegrane. W czubie najlepszych odcinków są u mnie Born This Way, Original Song, Wheels, Power of Madonna, Duets, Never Been Kissed (+/- taka kolejność ;))