• Informacje na temat:

  madonna syn

Artykuły na temat: madonna syn
 • ...16-letni Rocco, syn Madonny i Guya Ritchiego, został aresztowany pod zarzutem posiadania narkotyków.

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Madonna zrozpaczona. Zostawił ją dla 20-latki!

  Tego koncertu fani Madonny (57) szybko nie zapomną. Jednak nie z powodu muzycznych doświadczeń. Podczas występu artystka rozpłakała się, mówiąc o tym, jak bardzo tęskni za synem. Dodatkowo po raz drugi rozpadł się jej związek z Seanem Pennem (55 l.).

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Madonna i jej ogromna pupa. Co się stało?

  Madonna (60 l.) wystąpiła na imprezie sylwestrowej wraz z synem. Całą uwagę zgromadzonych skradła jej... ogromna pupa.

 • Shata QS i "Mr.ManKind": Co słychać u laureatów "Must Be The Music"?

  "Mr.ManKind" to tytuł nowej płyty grupy Shata QS, która wygrała szóstą edycję "Must Be The Music". Album ukaże się 18 marca.

 • Madonna: Jej córka wstydzi się za nią!

  Madonna, jak wiele innych hollywoodzkich piosenkarek, modelek, czy aktorek, nie ma oporów, by wiązać się z dużo młodszymi partnerami. Podobnie jak Demi Moore czy Jennifer Lopez próbuje układać sobie życie u boku mężczyzn, którzy mogliby być jej synami. Obecnie spotyka się z 26-letnim tancerzem Timorem Steffensem. Wcześniej była w związkach 27-letnim obecnie Jesusem Luzem i 28-letnim...

 • Syn Madonny kabalistą

  Na ręce Davida Bandy, 13-miesięcznego dziecka rodem z Malawi, który został adoptowany przez Madonnę (48 l.) i Guy'a Ritchiego (38 l.), pojawił się czerwony sznureczek. Popularna wokalistka zamierza bowiem wychowywać swojego nowego synka na wyznawcę kabały, mistycznego odłamu judaizmu.

 • Madonna zbuduje sierociniec

  Madonna zamierza zbudować sierociniec w Malawi. Ośrodek będzie zapewniał opiekę przynajmniej tysiącu podopiecznych. Czy to złagodzi skandal wokół zdefraudowanych pieniędzy z fundacji założonej przez gwiazdę, która miała zbudować szkołę dla dziewcząt w Malawi?

 • Madonna może mieć kłopoty w związku z teledyskiem do piosenki "Hollywood", pochodzącej z ostatniej płyty "American Life". Syn nieżyjącego od 12 lat fotografa, Guya Bourdina, złożył w sądzie pozew, w którym oskarża wokalistkę o plagiat dzieł swojego ojca.

Zdjęcia na temat: madonna syn
Wideo na temat: madonna syn
 • Syn Madonny w koszulce jej kochanka?

  Rocco, syn Madonny i Guya Ritchiego idzie z tatą na lody. Jak na ironię chłopiec ma na sobie koszulkę Jankesów - klubu, którego najsłynniejszy gracz A-Rod ma, według prasy brukowej, romans z Madonną.

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.