• Informacje na temat:

  madonna z papierosem

Artykuły na temat: madonna z papierosem
 • Madonna ma obsesję na punkcie sportu

  Madonna przyznaje, że bez sportu jej życie nie miałoby sensu. Obowiązkowym punktem każdego dnia jest co najmniej godzina ćwiczeń.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ...zaszokowała wszystkich twierdzeniem, że Madonna nosi się nieodpowiednio do swojego wieku i powinna przystopować z kontrowersyjnymi strojami. Co na to mama, nie wiadomo. Pewne jest jednak to, że nie podoba jej się popalanie papierosów przez małolatę, co ostatnio często się zdarza. Lourdes nawet specjalnie tego nie ukrywa i oficjalnie przyznaje, że lubi czasem zapalić. Ponoć Madonna zaoferowała jej ogromną...

 • Madonna zła na 15-letnią córkę

  Madonna zganiła córkę Lourdes po tym, jak w ręce gwiazdy pop trafiły zdjęcia 15-latki palącej papierosa.

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...historii przeszły odcinki poświęcone Madonnie ("Power of Madonna"), Lady GaGa ("Theatricality") i Britney Spears ("Britney/Brittany"). Ten ostatni pobił rekord oglądalności - tylko w Stanach ponad 13

 • 15-letnia córka Madonny przyłapana

  Paparazzi sfotografowali 15-letnią Lourdes, córkę Madonny, jak pali papierosa.

 • Madonna wściekła na palących fanów

  Tuż przed koncertem w Chile, który odbył się 19 grudnia, Madonna zagroziła fanom, że nie wyjdzie na scenę! Wokalistce zupełnie puściły nerwy.

 • Niewiarygodny pępek Madonny

  Nietypowy plebiscyt ogłosił popularny muzyczny magazyn "Spin". Gazeta ogłosiła na swoich łamach sondaż na temat "najbardziej niewiarygodnych części ciała rockowych gwiazd". Zwycięzcą tego konkursu okazał się pępek Madonny, który wokalistka z chęcią pokazywała podczas publicznych występów, szczególnie na początku kariery.

 • Córka Madonny naśladuje słynną mamę

  Więź łącząca 15-letnią Lourdes Ciccone Leon i jej mamę - Madonnę - jest coraz silniejsza. Potwierdza to zdjęcie opublikowane przez dziewczynę w sieci.

 • 70 lat Joni Mitchell: Ostatnia wielka palaczka

  Kanadyjska pieśniarka Joni Mitchell wywarła silny wpływ na całe zastępy śpiewających pań. Słuchając jej płyt, własne umiejętności muzyczne kształciły Madonna i Edyta Bartosiewicz, zaś jej piosenki częścią swego repertuaru uczyniły Janet Jackson i Martyna Jakubowicz.

Zdjęcia na temat: madonna z papierosem
 • Madonna
Wideo na temat: madonna z papierosem
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.