• Informacje na temat:

  madonna założyła

Artykuły na temat: madonna założyła
 • Madonna potwierdziła adopcję

  Piosenkarka Madonna potwierdziła, że zamierza adoptować małą malawijską dziewczynkę. Poprzez swoją rzeczniczkę zapewniła, że postępuje według standardowych procedur, wbrew krytykom, którzy zarzucają jej, że wykorzystuje swoją sławę do przyspieszenia procesu.

 • Live Earth raz jeszcze. Szefem Pharrell Williams

  18 czerwca na wszystkich siedmiu kontynentach mają się odbyć wielkie koncerty pod szyldem Live Earth.

 • Madonna odwołuje się od decyzji sądu

  Amerykańska piosenkarka Madonna opuściła w niedzielę afrykański kraj Malawi po nieudanej próbie adopcji kolejnego malawijskiego dziecka.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Madonna zbuduje sierociniec

  Madonna zamierza zbudować sierociniec w Malawi. Ośrodek będzie zapewniał opiekę przynajmniej tysiącu podopiecznych. Czy to złagodzi skandal wokół zdefraudowanych pieniędzy z fundacji założonej przez gwiazdę, która miała zbudować szkołę dla dziewcząt w Malawi?

 • Madonna w koronie cierniowej

  Madonna zaledwie w niedzielę, 21 maja, w Los Angeles, rozpoczęła światową trasę koncertową, ale już zaczęła szokować. Wokalistka podczas występu założyła na głowę koronę cierniową i nie była to jej jedyna artystyczna prowokacja.

 • Rzeczniczka Madonny dementuje

  ...były one ujawniane przez tabloidy i blogerów" - wyjaśnia w oficjalnym oświadczeniu rzeczniczka Madonny Liz Rosenberg. "Ani Madonna, ani jej fundacje nie są sprawdzane prze FBI i IRS (urząd skarbowy...

 • Madonna: Pamiątka z Afryki

  Królowa muzyki pop Madonna postanowiła podsumować afrykański rozdział swojego życia filmem dokumentalnym oraz specjalną sesją zdjęciową.

 • Madonna pomaga dzieciom

  Koszulka noszona przez Madonnę w czasie jej trasy koncertowej "Drowned World Tour" została przekazana na aukcję, którą organizuje słynny londyński dom aukcyjny Chiristie's w poniedziałek, 22 października. Pod młotek pójdą również przedmioty należące do innych znakomitości show biznesu. Dochód z licytacji zasili organizację Cancer And Leukemia In Childhood, pomagającą dzieciom cierpiącym na białaczkę i choroby nowotworowe.

 • Madonna wykorzystuje sławę?

  Piosenkarka potwierdziła, że zamierza adoptować małą malawijską dziewczynkę.

Wideo na temat: madonna założyła
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Jobs

  Biografia jednego z największych wizjonerów dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.