• Informacje na temat:

  madonna zmieniła

Artykuły na temat: madonna zmieniła
 • Madonna obawia się rodziców Jesusa

  Madonna jest zestresowana przed spotkaniem z rodzicami swojego kochanka, 23-letniego brazylijskiego modela Jesusa Luza .

 • Madonna: To artystyczny gwałt

  W sieci nielegalnie pojawił się cały nowy album Madonny. Sama wokalistka nazywa te piosenki "nieskończonymi demówkami ukradzionymi dawno temu".

 • Madonna rzeczniczką judaizmu

  Madonna jest wyznawczynią Kabały, która wywodzi się z judaizmu. Podczas spotkania prezydent podarował jej Stary Testament, piosenkarka zaś zapoznała go z "Księgą Blasku", jedną z ksiąg kabalistycznych. "Nawet nie wie pan, jaką popularnością cieszy się Księga Blasku wśród hollywoodzkich aktorów" - przekonywała Pereza. "Każdy, kogo spotykam, mówi mi tylko o niej. Jestem ambasadorem judaizmu."

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  ...odpowiednia chwila, będę gotów porozmawiać z facetem, którego przyprowadzi do domu. Niech się strzeże, bo dam mu niezły wycisk!" - oznajmił. 52-letnia Madonna ma na swoim koncie dwa małżeństwa - z aktorem Seanem Pennem i reżyserem Guyem Ritchie - oraz liczne romanse. Od października ubiegłego roku gwiazda spotyka się z 24-letnim francuskim tancerzem, Brahimem Zaibatem. Poza Lourdes Madonna wychowuje 11

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Zaśpiewaj mi mamo

  Magdalena Różczka, którą znamy z "Czasu honoru", obiecywała sobie, że nigdy nie zaśpiewa. Zdanie zmieniła, gdy zaproponowano jej nagranie... kołysanki.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Córka wstydzi się Madonny

  Romanse z młodymi modelami, dzikie imprezy - Madonna szaleje, a jej 14-letnia córka Lourdes uważa, że to żenujące. Co więcej, jest wściekła, że matka kompromituje ją w oczach znajomych.

 • Madonna, amerykańska gwiazda muzyki pop, postanowiła przyjąć nazwisko swego małżonka - Guy'a Ritchiego. Spostrzegły to sprzedawczynie w jednej z londyńskich galerii, kiedy piosenkarka płaciła swoją kartą kredytową.

Wideo na temat: madonna zmieniła
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Czarownica

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" - Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę - nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego...

 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...