• Informacje na temat:

  madonny syn

Artykuły na temat: madonny syn
 • Maryla Rodowicz zasmucona. Syn musiał zamknąć interes!

  ..., podpatrzyłem, jak wielkim rynkiem jest merchandising i jak szeroki jego asortyment oferują gwiazdy formatu Beyonce, Madonny czy Lady Gagi. W Polsce nikt jeszcze się tym profesjonalnie nie zajmuje" - opowiadał w "Gali" syn Maryli.  Sklep ruszył, o czym słynna mama nie omieszkała się pochwalić. Niestety, chyba Polacy nie rzucili się tłumnie na kubki czy koszulki z podobizną Rodowicz, bo biznes Jędrka...

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Kryzys w małżeństwie Madonny

  Pojawia się coraz więcej plotek , iż związek Madonny (48 l.) i Guya Ritchiego (38 l.) przeżywa poważny kryzys. Zaczęło się podobno od problemów z adopcją malawijskiego chłopca, Davida Bandy.

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Były Madonny został ojcem

  Chłopiec na świat przyszedł 5 września w jednym z londyńskich szpitali - pięć dni przed urodzinami swojego taty (Guy Ritchie 10 września kończy 43 lata). Dumni rodzice nie zdecydowali jeszcze, jakie maluch będzie nosił imię. To trzeci syn Ritchie. Reżyser ma już 11-letniego syna Rocco oraz adoptowanego z Malawi Davida ze związku z Madonną, z którą rozstał się w 2008 roku. Z młodszą o dwanaście...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • ...16-letni Rocco, syn Madonny i Guya Ritchiego, został aresztowany pod zarzutem posiadania narkotyków.

 • Syn Madonny kabalistą

  Na ręce Davida Bandy, 13-miesięcznego dziecka rodem z Malawi, który został adoptowany przez Madonnę (48 l.) i Guy'a Ritchiego (38 l.), pojawił się czerwony sznureczek. Popularna wokalistka zamierza bowiem wychowywać swojego nowego synka na wyznawcę kabały, mistycznego odłamu judaizmu.

 • Madonna zrozpaczona. Zostawił ją dla 20-latki!

  Tego koncertu fani Madonny (57) szybko nie zapomną. Jednak nie z powodu muzycznych doświadczeń. Podczas występu artystka rozpłakała się, mówiąc o tym, jak bardzo tęskni za synem. Dodatkowo po raz drugi rozpadł się jej związek z Seanem Pennem (55 l.).

 • Stan zdrowia Rocco Ritchiego, syna Madonny, jest bardzo poważny. Lekarze ze szpitala Cedars Sinai w Beverly Hills, w którym dziecko przyszło na świat w piątek, 11 sierpnia, obawiają się, iż może nastąpić poważne uszkodzenie jego mózgu. Rocco przebywa obecnie w inkubatorze na oddziale intensywnej terapii. Nie wiadomo, czy w związku z tym zmienią się zawodowe plany artystki, zakładające m.in

Zdjęcia na temat: madonny syn
Wideo na temat: madonny syn
 • Syn Madonny w koszulce jej kochanka?

  Rocco, syn Madonny i Guya Ritchiego idzie z tatą na lody. Jak na ironię chłopiec ma na sobie koszulkę Jankesów - klubu, którego najsłynniejszy gracz A-Rod ma, według prasy brukowej, romans z Madonną.