• Informacje na temat:

  madoxa

Artykuły na temat: madoxa
 • Pamiętacie Madoxa? Już nie przypomina Magdy Mołek

  Marcin "Madox" Majewski kilka lat temu wystąpił w programie "Mam talent", gdzie udało mu się dojść do półfinału. Występ wywołał wiele kontrowersji ze względu na jego androgyniczną urodę. Niestety, show-biznesu raczej nie zawojował. Widzowie zapamiętali go jako "sobowtóra" Magdy Mołek i autora kilku kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziś mało kto już o nim pamięta. Na zdjęciach z finału akcji Słodka Paczka chłopak (?) nie został nawet podpisany.

 • Madox: W wielkich bólach rodzi się ta płyta

  Po dłuższej przerwie przypomina o sobie Madox, budzący spore kontrowersje półfinalista II edycji "Mam talent".

 • Nowe zdjęcia Madoxa!

  ...i Warszawie. "Dokładamy wszelkich starań, aby fani w każdej części naszego kraju mieli okazję go usłyszeć i zobaczyć" - podkreśla Piotr Grabarczyk, agent Marcina. Zobaczcie nowe zdjęcia Madoxa!

 • "Seksualna rewolucja" Madoxa

  Pamiętacie Marcina "Madoxa" Majewskiego, półfinalistę "Mam talent", jednego z najbardziej charakterystycznych uczestników telewizyjnego show? 4 października wyda swój debiutancki album "La Revolution Sexuelle".

 • Rewolucja seksualna Madoxa

  "Moim pierwszym albumem chciałbym wprowadzić trochę świeżości na polski rynek muzyczny. Taneczne rytmy, chwytliwe melodie, szczypta seksapilu" - tak o swoim debiucie mówi Marcin "Madox" Majewski . Zobacz jego najnowsze zdjęcia!

 • "Mam talent" bez Madoxa!

  W czwartym półfinale "Mam talent" najwięcej krytycznych uwag od jurorów usłyszeli wokaliści, uznawani za faworytów tego odcinka: Ania Teliczan i Marcin "Madox" Majewski. To jednak 19-latka z Ostródy wygrała, a "Madox" był o włos od finału - zadecydował głos Kuby Wojewódzkiego.

 • Filip Chajzer (31 l.) szydził ostatnio na Facebooku z Madoxa i Mateusza Magi. Zdaniem satyryczki Marii Czubaszek to nie tylko strasznie dziecinne, ale i żałosne!

 • Świat zobaczył występ Polaka

  Występ Marcina "Madoxa" Majewskiego w poniedziałek zobaczyli internauci z całego świata. Żaden inny uczestnik polskiego "Mam talent" nie został zauważony w takim stopniu za granicą. Jak to się stało?

 • Burza po wpisie Filipa Chajzera!

  Gdy większość gwiazd i ludzi ze świecznika walczy z polską nietolerancją, młody Chajzer robi wszystko, by ją w ludziach pielęgnować. Na swoim profilu opublikował zdjęcie Madoxa i Mateusza Magi z niewybrednym komentarzem: Nie jest tajemnicą, że uczestnik 4. edycji "Top Model" płaci wysoką cenę za swą androgyniczność. Po programie stał się zresztą obiektem ataków nie tylko ze strony internautów...

 • Madox z "Mam talent" o pożądaniu

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć odważny teledysk "High On You" Marcina "Madoxa" Majewskiego, pamiętanego z ostatniej edycji "Mam talent". Przedstawiciele wokalisty zaznaczają, że to rzecz dla widzów dorosłych.

Wideo na temat: madoxa