• Informacje na temat:

  mads mikkelsen

Artykuły na temat: mads mikkelsen
 • Kounena. Mads Mikkelsen debiutował w 1996 roku w brutalnym gangsterskim filmie "Pusher" - pierwszym obrazie Nicolasa Windinga Refna, dziś mającym już status kultowego. Od tamtej pory obaj się(...)W "Casino Royale" wcielił się w bezwzględnego Le Chiffre, głównego przeciwnika Bonda. Nordycki typ urody, chłodne spojrzenie i niepokojąco zaciśnięte usta sprawiają, że Mikkelsen wydaje się być...

 • Premiera trzeciego sezonu serialu "Hannibal" jednocześnie w USA i w Polsce

  Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Hannibal" zostanie udostępniony bezpłatnie w aplikacji AXN Player na stronie internetowej stacji. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na zachodnim wybrzeżu USA. Premiera telewizyjna odbędzie się już w piątek 5 czerwca o godz. 23 na kanale AXN.

 • "Hannibal”: To koniec serialu!

  Stacja NBC ogłosiła, że trzeci sezon serialu „Hannibal”, w którym główne role grali Mads Mikkelsen, Hugh Dancy i Gillian Anderson, będzie ostatnim.

 • 3. sezon serialu "Hannibal" od 5 czerwca w AXN

  Z nową tożsamością, lecz z tą samą niezaspokojoną żądzą zabijania, dr Lecter powraca w kolejnej odsłonie serialu "Hannibal". 5 czerwca o godz. 23, zaledwie dzień po amerykańskiej premierze, kanał AXN zaprosi widzów na pierwszy odcinek długo wyczekiwanego, trzeciego sezonu produkcji o najsłynniejszym mordercy w historii kina. Tym razem role się odwracają: Lecter ucieka i ukrywa się przed sprawiedliwością, z kolei Will Graham staje się myśliwym, który coraz lepiej poznaje swoją ofiarę.

 • "Hannibal": Byle dalej od banału

  Doktor Lecter ciekawi nas, bo chcemy zrozumieć naturę psychopaty. Ten jest w dodatku kulturalny i inteligentny! Opowiada nam o nim Mads Mikkelsen.

 • Od Lectera do Fotografa

  Nowy film Waldemara Krzystka podejmuje rzadko obecny w polskiej kinematografii temat seryjnego mordercy. "Fotograf" to mocne kino, próbujące przybliżyć widzom mroczny umysł stojący za kolejnymi zbrodniami. Przywołujemy najsłynniejszych ekranowych psychopatów, którzy przerażają i fascynują aż do dziś.

 • "Hannibal": Drugi sezon już w AXN

  ...​Amatorzy naprawdę mocnych wrażeń będą usatysfakcjonowani! Przed nami dalszy ciąg przerażającej gry w kotka i myszkę, którą mistrz manipulacji dr Lecter (Mads Mikkelsen) prowadzi z policją.

 • "Michael Kohlhaas" : Królestwo za konia

  Michael Kohlhaas - postać wyjęta z inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami noweli Heinricha von Kleista - to żyjący w XVI-wiecznej Europie handlarz koni. Okradziony przez wpływowego barona, próbuje odzyskać swoją własność, ale trafia na mur układów. Nie znalazłszy sprawiedliwości w sądzie, skrzykuje armię i rusza na wojnę. Reżyser Arnaud des Palličres widzi w nim inkarnację ludzkiej woli: człowieka-tarana, którego można zniszczyć, ale nie pokonać.

 • "Hannibal": Pojedynek

  Koniec pierwszego sezonu zaskoczył wszystkich nagłym zwrotem akcji. Dzięki zmyślnej intrydze psychiatry, to policyjny konsultant Will Graham (Hugh Dancy) został oskarżony o popełnienie wszystkich makabrycznych zbrodni Hannibala Lectera (Mads Mikkelsen).

 • Mikkelsen: Posępny symbol seksu

  Mads Mikkelsen jeszcze zanim zdobył nagrodę za najlepszą rolę na tegorocznym festiwalu w Cannes, uważany był za jednego z najciekawszych europejskich aktorów ostatnich lat. Okrzyknięty "posępnym symbolem seksu" Duńczyk ma w dorobku bardzo różne role, zarówno złoczyńców, brutali i wojowników, jak i genialnego kompozytora Strawińskiego.

Zdjęcia na temat: mads mikkelsen
Wideo na temat: mads mikkelsen
 • Zwiastun serialu "Hannibal"

  Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun serialu zatytułowanego "Hannibal". Bohaterem serialu będzie słynny morderca i kanibal Dr. Hannibal Lecter, którego postać bardzo dobrze znamy m.in. z filmu "Milczenie owiec". W tytułowej roli wystąpi Mads Mikkelsen.

Dyskusje na temat: mads mikkelsen