• Informacje na temat:

  mae west

Artykuły na temat: mae west
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  .... John West (Baldwin), ratownik, przenosi się z rodziną na prowincję. Jak ułoży się ich życie? W serialu zobaczymy również Kathleen Robertson, Spencer MacPherson. Secret City: Pod skrzydłami orła(...) . W tym samym czasie zadebiutują także dwa inne seriale - drugi sezon "White Gold" oraz pierwsza seria "It's Bruno". "White Gold" to produkcja BBC, w której w główne role wcielają się Ed Westwick...

 • Bette Midler jako Mae West

  Bette Midler wcieli się w postać Mae West w biograficznym filmie o legendarnej aktorce, który wyreżyseruje hollywoodzki weteran William Friedkin ("Egzorcysta").

 • Madonna w kolejnym musicalu?

  Po sukcesie wystawianego na West Endzie spektaklu "Up For Grabs" Madonna jest zainteresowana wystąpieniem w musicalu "Diamond Ill", który dawno temu rozsławiła swoją osobą aktorka Mae West.

 • Musical o życiu Tiny Turner

  Historia życia Tiny Turner będzie tematem musicalu, który zostanie pokazany na londyńskim West Endzie. Amerykańska wokalistka zgodziła się wziąć udział w takim przedswięwzięciu dzięki namowie brytyjskiego komika Bena Eltona.

 • Pidżama w muzeum

  78-letni Hugh Hefner, legendarny twórca "Playboya", podarował swoją pidżamę muzeum erotyki w Hollywood - podały w piątek, 17 września, amerykańskie media. Ojciec znanego na całym świecie zajączka, firmowego znaku "Playboya", jako pierwszy otrzymał miejsce w honorowej sali tegoż muzeum, znanej jako Hall of Fame.

 • Gwiazdy wszech czasów

  Z okazji stulecia kina Amerykański Instytut Filmowy zorganizował cykl ankiet, mających wyłonić najważniejsze dokonania kinematografii. I tak powstały listy stu najlepszych thrillerów w historii kina i stu najzabawniejszych komedii XX wieku . Uczestników ankiet spytano również o niezapomniane filmowe gwiazdy i najlepsze filmy.

 • Deep Purple: Tak zaczynał Jon Lord (fragment biografii)

  Na naszych stronach możecie przeczytać fragment polskiej biografii grupy Deep Purple. Czwarte, uzupełnione wydanie trafiło właśnie do sprzedaży.

Dyskusje na temat: mae west
 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Perepeczko nigdy nie uległa żadnemu mężczyźnie

  Nie ma az tak brzydkich mlodych kobiet, by wygladaly gorzej niz blisko 80latka. Chyba, ze piszesz o jakis deformacjach, czy innych rzadkich anomaliach medycznych. Kazdy ma swoj czas i kazdy wiek ma swoje prawa. Przykro mi, ze ciebie wychowano tak, ze przegapilas swoja mlodosc i teraz wylewasz gorzkie zale oszukujac sama siebie. Jak to powiedziala Mae West( nie jestem pewna pisowni), gdy ktos