• Informacje na temat:

  mafia w watykanie

Artykuły na temat: mafia w watykanie
 • Jan Paweł II, Edward Snowden i seksowny świadek koronny

  W piątek, 15 maja, na ekrany polskich kin wejdą aż trzy dokumenty, w tym nagrodzony Oscarem "Citizenfour" i opowiadający o Janie Pawle II "Apartament". Najgłośniej mówi się jednak o hollywoodzkich komediach: "Gorącym pościgu" oraz "Pitch Perfect 2".

 • U2 w Rzymie: Zachwyt Watykanu

  75 tysięcy osób uczestniczyło w piątkowym koncercie grupy U2 na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Weekendowa włoska prasa z zachwytem napisała o niezapomnianym wieczorze w Wiecznym Mieście, a słowa największego uznania i podziwu dla zespołu znalazły się w relacji na łamach watykańskiego dziennika "L'Osservatore Romano".

 • Reżyser został... premierem

  Włoski reżyser Pasquale Squitieri, życiowy partner gwiazdy kina, Claudii Cardinale, został mianowany premierem samozwańczego Księstwa Filettino. Tak nazywa się miasteczko, położone w stołecznym regionie Lacjum, które postanowiło oderwać się od Włoch.

 • Gandolfini: Przyczyną śmierci zawał serca

  Wyniki autopsji potwierdziły wcześniejsze przypuszczenia: przyczyną śmierci Jamesa Gandolfiniego był zawał serca. Gwiazdor "Rodziny Soprano" zmarł we Włoszech, gdzie spędzał z rodziną wakacje.

 • Festiwal w Wenecji: Będzie przełom?

  18 filmów z całego świata walczyć będzie o nagrodę Złotego Lwa na rozpoczynającym się w środę 69. festiwalu filmowym w Wenecji. Galę inauguracji i zamknięcia imprezy poprowadzi mieszkająca we Włoszech aktorka Kasia Smutniak.

 • Ciało Gandolfiniego w drodze do USA

  W poniedziałek, 24 czerwca, ciało aktora Jamesa Gandolfiniego zostanie przetransportowane z Włoch do Stanów Zjednoczonych. Pogrzeb gwiazdy "Rodziny Soprano" odbędzie się w czwartek w Nowym Jorku.