• Informacje na temat:

  mafijne nazwiska

Artykuły na temat: mafijne nazwiska
 • "Na Wspólnej": Igor i Elżbieta w środku mafijnej afery

  Igor i Elżbieta w środku mafijnej afery Igor mówi Elżbiecie, że na pendrivie Marcinka są dowody na "układ", którego celem jest wyłudzanie kamienic od miasta. Pojawiają się tam nazwiska znanych prawników, notariuszy i polityków. Nowak wie, że ma w ręku tykającą bombę. Co zrobi? Monika się pogrąża Monika dostaje alarmujący telefon ze szkoły - Kajetan pobił kolegę! Cieślikowa próbuje...

 • Kto zagraża Przemysławowi Sadowskiemu?

  Przemysław Sadowski nie ma wątpliwości. Obraz Polski, jaki wyłania się z thrillera "Układ zamknięty", jest porażający. "Ludzie działający w imieniu prawa zachowują się gorzej niż bandyci. To układ typowo mafijny. Zwykły szary obywatel nie ma żadnych praw i nie jest w stanie się przeciwstawić."

 • "Krew z krwi": Powrót do przeszłości

  ...chronić Wiktora, mafijne interesy i nie dopuścić do ucieczki Carmen z rodziną, bo Marek zaczął współpracować z glinami. Rozgoryczona wdowa wyrównała rachunki ze zdrajcami, zostawiła policji(...) potrzebuje zeznań wdowy po Marku. W sprawę zostaje zaangażowany nadinspektor z Warszawy po to, by zmniejszyć mafijne wpływy. Przeszłość nieubłaganie daje o sobie znać i Carmen znów musi skonfrontować się...

 • "Porachunki": Rodzina Manzonich

  Rodzina jest najważniejsza. Szczególnie, jeśli chodzi o więzy krwi włoskich emigrantów z kilku pokoleń, którzy na co dzień parają się gangsterką. Mafijny kodeks w przypadku zdrady przewiduje tylko jedno rozwiązanie. Wiemy to przede wszystkim z amerykańskich filmów, w których włoski bandyta jest zawsze bezwzględny, ale honorowy.

 • "Crime story": Oko za oko

  Aż trudno uwierzyć, że mroczna opowieść o poruczniku Torello i lukrowani „policjanci z miami” wyszły spod ręki tego samego producenta.

 • Patryk Vega, reżyser kryminalnego "Pitbulla", zrealizuje film fabularny o rosyjskiej mafii, na podstawie prawdziwych relacji gangsterów. Obraz powstanie w koprodukcji z Rosją. Zdjęcia mają rozpocząć się w tym roku.

 • Weekend w serialach

  Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

 • Guns N' Roses na swingowo

  Kilka słynnych kompozycji z repertuaru zespołu Guns N' Roses zostało wykorzystanych w musicalu "Paradise City", który wystawiany będzie na deskach Varscona Theater w Edmonton, w Kanadzie. Piosenki zaaranżowano w bardzo zaskakujący sposób.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  Jakie seriale fabularne trafią na platformę Netflix w 2019 roku?

 • Keith Richards w filmie i podkoszulku

  Keith Richards, gitarzysta The Rolling Stones, wziął przykład z Madonny i przywdział na specjalnym koncercie charakterystyczną koszulkę. W odróżnieniu od gwiazdy pop, która założyła podkoszulek z napisem "Britney Spears", Keith postanowił reklamować samego siebie. Tymczasem ujawniono, że w niedalekiej przyszłości muzyk, wraz ze swoim kolegą z zespołu Charliem Wattsem, pojawi się w jednym z odcinków popularnego serial u "Rodzina Soprano".

Wideo na temat: mafijne nazwiska
 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Udając gliniarzy

  Dwóch kumpli przebiera się za gliniarzy na imprezę kostiumową. Zbieg okoliczności sprawia, że zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.

 • Zabić, jak to łatwo powiedzieć

  Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: "Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu". Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na...