• Informacje na temat:

  mafijne nazwiska

Artykuły na temat: mafijne nazwiska
 • "Na Wspólnej": Igor i Elżbieta w środku mafijnej afery

  Igor i Elżbieta w środku mafijnej afery Igor mówi Elżbiecie, że na pendrivie Marcinka są dowody na "układ", którego celem jest wyłudzanie kamienic od miasta. Pojawiają się tam nazwiska znanych prawników, notariuszy i polityków. Nowak wie, że ma w ręku tykającą bombę. Co zrobi? Monika się pogrąża Monika dostaje alarmujący telefon ze szkoły - Kajetan pobił kolegę! Cieślikowa próbuje...

 • Kto zagraża Przemysławowi Sadowskiemu?

  Przemysław Sadowski nie ma wątpliwości. Obraz Polski, jaki wyłania się z thrillera "Układ zamknięty", jest porażający. "Ludzie działający w imieniu prawa zachowują się gorzej niż bandyci. To układ typowo mafijny. Zwykły szary obywatel nie ma żadnych praw i nie jest w stanie się przeciwstawić."

 • "Krew z krwi": Powrót do przeszłości

  ...chronić Wiktora, mafijne interesy i nie dopuścić do ucieczki Carmen z rodziną, bo Marek zaczął współpracować z glinami. Rozgoryczona wdowa wyrównała rachunki ze zdrajcami, zostawiła policji(...) potrzebuje zeznań wdowy po Marku. W sprawę zostaje zaangażowany nadinspektor z Warszawy po to, by zmniejszyć mafijne wpływy. Przeszłość nieubłaganie daje o sobie znać i Carmen znów musi skonfrontować się...

 • "Porachunki": Rodzina Manzonich

  Rodzina jest najważniejsza. Szczególnie, jeśli chodzi o więzy krwi włoskich emigrantów z kilku pokoleń, którzy na co dzień parają się gangsterką. Mafijny kodeks w przypadku zdrady przewiduje tylko jedno rozwiązanie. Wiemy to przede wszystkim z amerykańskich filmów, w których włoski bandyta jest zawsze bezwzględny, ale honorowy.

 • "Crime story": Oko za oko

  Aż trudno uwierzyć, że mroczna opowieść o poruczniku Torello i lukrowani „policjanci z miami” wyszły spod ręki tego samego producenta.

 • Patryk Vega, reżyser kryminalnego "Pitbulla", zrealizuje film fabularny o rosyjskiej mafii, na podstawie prawdziwych relacji gangsterów. Obraz powstanie w koprodukcji z Rosją. Zdjęcia mają rozpocząć się w tym roku.

 • Weekend w serialach

  Sprawdźcie, co ciekawego zobaczymy w serialach w trakcie weekendu.

 • Guns N' Roses na swingowo

  Kilka słynnych kompozycji z repertuaru zespołu Guns N' Roses zostało wykorzystanych w musicalu "Paradise City", który wystawiany będzie na deskach Varscona Theater w Edmonton, w Kanadzie. Piosenki zaaranżowano w bardzo zaskakujący sposób.

 • Keith Richards w filmie i podkoszulku

  Keith Richards, gitarzysta The Rolling Stones, wziął przykład z Madonny i przywdział na specjalnym koncercie charakterystyczną koszulkę. W odróżnieniu od gwiazdy pop, która założyła podkoszulek z napisem "Britney Spears", Keith postanowił reklamować samego siebie. Tymczasem ujawniono, że w niedalekiej przyszłości muzyk, wraz ze swoim kolegą z zespołu Charliem Wattsem, pojawi się w jednym z odcinków popularnego serial u "Rodzina Soprano".

 • DVD: Kolekcja Abla Ferrary

  Pod koniec września do sklepów trafiły dwa kolejne filmy w ramach Kolekcji Abla Ferrary "Pogrzeb" i "Zaćmienie" . Ten zestaw to modelowy przykład potwierdzający tezę, że reżyser "Króla Nowego Jorku" to - jak na przykład Gus Van Sant - twórca nierówny.

Wideo na temat: mafijne nazwiska
 • Udając gliniarzy

  Dwóch kumpli przebiera się za gliniarzy na imprezę kostiumową. Zbieg okoliczności sprawia, że zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.

 • Rękopisy nie płoną

  "Rękopisy nie płoną" podpisał Mohammad Rasoulof jako scenarzysta, reżyser i producent. Pozostała część ekipy nie ujawniła swoich nazwisk z obawy przed konsekwencjami udziału w filmie. Nie tylko personalia członków ekipy zostały z niego usunięte, ale też imiona i nazwiska aktorów, którzy w nim wystąpili. Rasoulof traktuje swój film jako dzieło autorskie i chce, aby odpowiedzialność za jego powstanie (film został nakręcony nielegalnie, ma silną wymowę antyirańską, krytykuje praktyki rządu, w...

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...