• Informacje na temat:

  magazyn instyle

Artykuły na temat: magazyn instyle
 • Beyonce założy szkołę tańca?

  Beyonce przyznała w rozmowie z magazynem "InStyle", że jednym z jej największych marzeń jest założenie własnej szkoły tańca. A skoro sama uchodzi za świetną tancerkę, to inni mogliby się wiele od niej nauczyć.

 • Najbardziej stylowi faceci 2011!

  Magazyn "In Style" opublikował listę najlepiej ubranych mężczyzn mijającego roku.

 • Szok! Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się!

  W najbliższy poniedziałek para obchodziłaby okrągłą rocznicę ślubu. Niestety, jak donosi magazyn "People", Ben i Jennifer postanowili definitywnie zakończyć swój związek. To nie była dla nich łatwa(...) lat tworzyli zgodne małżeństwo. Do czasu... W tamtym roku pojawiły się pierwsze plotki na temat kryzysu w ich związku. Aktorka w wywiadzie dla "InStyle" sugerowała, że dawno mają już za sobą "fazę...

 • Pitt i Jolie najbardziej seksowni

  Brad Pitt (42 l., "Troja" ) i Angelina Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) zajęli pierwsze miejsca w plebiscycie mającym wyłonić najseksowniejsze gwiazdy Hollywood. Aktorzy zostali wybrani parą numer jeden. Plebiscyt przeprowadził magazyn "America's InStyle".

 • Jessica Alba: "Troje dzieci zupełnie wyeksploatowało moje ciało"

  Aktorka i założycielka firmy Honest Company podzieliła się przemyśleniami na temat zmian zachodzących w jej ciele po urodzeniu dzieci w swoim felietonie dla magazynu "InStyle". "Patrząc wstecz, kiedy pojawiłam się po raz pierwszy na okładce 'InStyle' , byłam bardzo niepewna siebie. Czułam, że muszę być kimś innym, żeby zostać zaakceptowaną. Pozwoliłam innym ludziom na zdefiniowanie, kim według...

 • Sean Connery najseksowniejszy

  Sean Connery znalazł się na czele listy gwiazd, które z wiekiem stają się coraz bardziej seksowne. Ankietę przeprowadził magazyn "Instyle", a wyniki ukażą się w październikowej edycji pisma. Czytelnicy, dzięki którym powstała lista, stwierdzili, iż słynny aktor z wiekiem staje się coraz bardziej atrakcyjny.

 • "Dramat" Sandry Kubickiej! "Chciałabym zniknąć, zapomnieć o Instagramie"

  Sandra Kubicka od dziewięciu lat rozwija karierę modelki zarówno w Polsce, jak i w USA. Pozowała dla takich magazynów jak „Glamour”, „Cosmopolitan” czy „InStyle”, znalazła się także na rozkładówce amerykańskiej edycji „Playboya”.  Modelka ubolewa, że często musi np. rezygnować z wieczornych spotkań z przyjaciółmi, kontrakt modelki wymaga bowiem wczesnej pobudki.  Ma jednak świadomość, że...

 • Najlepsze ciała Hollywood

  Seksowne wokalistki i aktorki znalazły się na liście czytelników amerykańskiego magazynu "InStyle". Ich zdaniem "najlepszym ciałem Hollywood" może się pochwalić piosenkarka i aktorka Jessica Simpson (26 l.), znana z reality show "Nowożeńcy".

 • Anna Mucha wyznaje: Rura robi dobrze na głowę!

  ...z magazynem "InStyle". Cóż, chyba faktycznie najwyższa pora, aby wróciła do treningów!

 • Najbardziej seksowni

  Jennifer Aniston i Brad Pitt - słynne hollywoodzkie małżeństwo - została uznana przez czytelników magazynu "InStyle" za najseksowniejszą parę na świecie. Co ciekawe, w plebiscycie "What`s Sexy Now" zwyciężyli już po raz czwarty.

Zdjęcia na temat: magazyn instyle