• Informacje na temat:

  magazyn przytacza

Artykuły na temat: magazyn przytacza
 • Joanna Szczepkowska o znanej aktorce: Dostała ataku histerii na lotnisku, krzyczała, że...

  O tym, że celebryci umawiają się z fotoreporterami na ustawki i sesje zdjęciowe z ukrycia, wiadomo nie od dziś. Joanna Szczepkowska (61 l.) przytacza jednak pewną kuriozalną sytuację z własnego doświadczenia.

 • Amerykańskie rekordy Adele

  By uświadomić czytelnikom, jak historycznym wydarzeniem jest niebywały sukces Adele, magazyn "Billboard" przytacza rekordy ustanowione przez Adele. Rekordy, które ustawiają ją w jednym rzędzie z największymi gwiazdami wszech czasów.

 • Natasza: Uratowałam Ani skórę

  Natasza Urbańska zapewnia, że konflikt między nią i Anną Muchą w "Tańcu z gwiazdami" nie istnieje. Na dowód przytacza historię, która ma świadczyć o jej pozytywnym nastawieniu do koleżanki z programu.

 • Jolie i Aniston zarabiają najwięcej

  Angelina Jolie jest najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood - ubiegły rok przyniósł jej 27 mln dolarów. Zaraz za nią plasuje się była żona jej partnera Brada Pitta, Jennifer Aniston, której konto zasiliło 25 mln dolarów - wynika z wyliczeń magazynu "Forbes".

 • Krupa uwielbia seks

  Nasza eksportowa modelka, 26-letnia Joanna Krupa, która zajęła 66. miejsce na liście stu najseksowniejszych kobiet świata według amerykańskiego pisma "Maxim", lekko kompromituje się na łamach "Ralpha", innego magazynu dla mężczyzn.

 • "Q" Awards: Oasis wygrywają i obrażają

  Poniedziałkowe (10 października) rozdanie prestiżowych nagród brytyjskiego magazynu "Q" stało po raz kolejny pod znakiem rywalizacji braci Noela i Liama Gallagherów z Oasis z Damonem Albarnem, reprezentującym tym razem "barwy" Gorillaz. Konfrontacja zakończyła się remisem 2:2, tyle bowiem nagród otrzymała grupa Oasis i projekt Gorillaz. Liam "przy okazji" obraził Chrisa Martina z Coldplay.

 • Zbigniew Zamachowski w coraz gorszej sytuacji!

  ...? Jeden z ostatnich wywiadów raczej nie spodoba się Monice:  "Dopóki byłem przykładnym mężem i ojcem, wszystko się zgadzało. Gdy moje życie się zmieniło, przestało się zgadzać" - przytacza jego gorzkie słowa magazyn "Show". Zbyszek może mieć już dość ponoszenia kosztów swojej decyzji sprzed trzech lat, kiedy to został mężem Moniki. Mamy nadzieję, że nie skończy się to kolejnym rozwodem! Choć wtedy...

 • "Nie tworzę własnego wizerunku, po prostu go mam"

  Bezkompromisowy, bezczelny i bezpardonowy. Na scenie tworzący show zrozumiałe jemu samemu i grupie fanów z nastawieniem wyjątkowo rozrywkowym. Posiadający swoją definicję na wszystkie rzeczy i zjawiska w przyrodzie. Od początku śmiało "idzie po swoje". Mowa o DonGURALesko, z którym rozmawiała Aneta Błażejczyk ("Magazyn Hip Hop").

 • "Gra o tron": Brad Pitt dawał fortunę za seans serialu z Emilią Clarke!

  ...obejrzenia pierwszego odcinka 8. sezonu serii w towarzystwie Emilii Clarke, odtwórczyni roli Daenerys Targaryen. Dla urozmaicenia tej wiadomości, co przytacza magazyn "US Weekly", Brad wydawał się...

 • Adwokat Polańskiego: Będziemy walczyć

  Francuski adwokat Romana Polańskiego Herve Temime zapowiedział, że jego klient będzie się bronił przed ekstradycją ze Szwajcarii do USA. "Roman Polański chce walczyć i myślę, że będzie możliwe, iż zachowa wolność" - powiedział Temime w porannym programie telewizji ABC News.