• Informacje na temat:

  magazyn seventeen

Artykuły na temat: magazyn seventeen
 • Wybrano królową mody

  Naczelna amerykańskiego magazynu "Vogue" Anna Wintour została okrzyknięta przez magazyn "Forbes" najbardziej wpływowym i posiadającym największą władzę redaktorem mody.

 • Kesha przyznała się do biseksualizmu

  ...25-letnia Kesha w rozmowie z magazynem "Seventeen" stwierdziła, że nie uznaje takich etykietek jak "homoseksualizm" czy "heteroseksualizm". Ona sama nigdy nie mogła się zdecydować, która płeć pociąga ją bardziej, więc... sypia zarówno z panami jak i paniami! "Chodzi o aurę, jaką dana osoba wokół siebie tworzy. Lubię ludzi, a nie tylko facetów czy tylko kobiety" - wyznała. Kontrowersyjne...

 • Rihanna otrząsnęła się po pobiciu

  ..."W moim życiu jest obecnie równowaga, jakiej nie doświadczyłam kiedykolwiek wcześniej. To zupełnie inny rodzaj spokoju, inna energia. Obecnie naprawdę cieszę się życiem" - wyznała gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Seventeen". 22-letnia wokalistka przyznała także, iż przemoc ze strony Browna odcisnęła na niej piętno i zmusiła ją do przewartościowania swojego życia. "Ten atak spadł na mnie...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Gwiazda "High School Musical" elfią agentką

  Znawcy kina rozpoznają w niej przemądrzałą prymuskę z "Donnie Darko", a miłośnicy seriali zidentyfikują jako piękność z "Synów Anarchii". Jednak dla milionów nastolatków Ashley Tisdale na zawsze pozostanie słodką i nieco rozpuszczoną Sharpay Evans z "High School Musical". Dziś utalentowana piosenkarka, gwiazda Disneya i koleżanka Miley Cyrus powraca do kin w ponadczasowej komedii gwiazdkowej "Ratujmy Mikołaja".

 • Piosenkarka na randce z dziewczyną

  Amerykańska gwiazda pop Ke$ha nie odstępowała na chwilę kobiety, z którą umówiła się na randkę w jednym z modnych klubów Los Angeles.

 • Ke$ha za napisanie przeboju dla Miley Cyrus dostała dolara

  Amerykańska wokalistka Ke$ha, nim podpisała kontrakt płytowy trudniła się pisaniem przebojów dla innych. W najnowszym wywiadzie gwiazda stwierdziła, że za skomponowanie piosenki dla Miley Cyrus otrzymała... 1,63 dolara!

 • Rihanna: Nie bójcie się

  Gwiazda pop - Rihanna - wyznała, że po raz pierwszy od dłuższego czasu w jej życiu zagościła równowaga. Wokalistka przeżyła ciężkie chwile w 2009 roku wskutek napaści i pobicia przez ówczesnego partnera - piosenkarza Chrisa Browna. Teraz jednak gwiazda twierdzi, że odzyskała spokój ducha.

 • Cameron Diaz: Sposób na blondynkę

  Świętująca w czwartek, 30 sierpnia, 40. urodziny Cameron Diaz to jedna z niewielu hollywoodzkich gwiazd, którym kariera... pokrzyżowała życiowe plany.

 • Cameron Diaz: Wciąż zjawiskowo piękna

  - Jest taki cytat, który uwielbiam - mówi Cameron Diaz. - Jak to szło?... "Porównywanie to brutalna napaść na samego siebie." A teraz pomyślmy, jak często kobiety porównują się do innych kobiet! Szkoda energii na coś takiego.

Wideo na temat: magazyn seventeen
 • Gorąca sesja dla "Seventeen"

  Aly Michalka i Ashley Tisdale wzięły udział w sesji okładkowej do październikowego wydania magazynu "Seventeen". Zobaczcie co dziewczyny mają do powiedzenia na ten temat.

 • W kręgu

  Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "Der Kreis". Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa. Chociaż Ernst i Roebi zakochują się w sobie, jednak bardzo dużo ich dzieli. Dla Roebiego jest to pierwsza prawdziwa miłość, która sprawia, że chłopak rozkwita. Ernst natomiast boi się, że jego związek nie zostanie zaakceptowany przez jego arystokratyczną rodzinę, a także, że może przeszkodzić mu w wykonywaniu zawodu...

 • Metropia

  "Metropia" to wyprodukowana przez Zentropę, firmę Larsa von Triera, mroczna opowieść fantastyczno-naukowa, rozgrywająca się w Europie przyszłości, w której gigantyczna sieć metra łączy ze sobą najodleglejsze zakątki kontynentu. Ten "nowy wspaniały świat" skrywa jednak przerażającą tajemnicę... "Metropia" została wykreowana dzięki nowatorskim efektom specjalnym łączącym aktorskie kreacje z animacją komputerową. Jak pisał magazyn "Twitch Film" koncepcja wizualna i efekty opracowane specjalnie...