• Informacje na temat:

  magda aktorka grala w szpilkach na giewoncie

Artykuły na temat: magda aktorka grala w szpilkach na giewoncie
 • Magda Schejbal nie ma na życie?

  Magda Schejbal (34 l.) niedawno straciła rolę w spektaklu. Tabloid spekuluje, że teraz ledwo wiąże koniec z końcem!

 • Szejbal w szpilkach na Giewoncie

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serial u komediowo-obyczajowego "Szpilki na Giewoncie", w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Główną bohaterkę, 29-letnia Ewę pochodzącą z Warszawy, gra Magda Schejbal.

 • Magda Schejbal przegrała proces, ale nie zamierza przepraszać!

  Magda Schejbal (34 l.) nie spieszy się, by przeprosić reżysera, z którym przegrała proces. Nie zapłaciła też 10 tysięcy złotych na cele charytatywne!

 • Magda Schejbal znów gra w serialu

  Prawie dwa lata po urodzeniu córeczki i wielkiej awanturze z producentami "Szpilek na Giewoncie" Magdalena Schejbal wróciła do pracy! Gra Jagnę w "Blondynce 2".

 • Magda Schejbal znów gra w serialu. Mamy jej zdjęcia z planu!

  Prawie dwa lata po urodzeniu córeczki i wielkiej awanturze z producentami "Szpilek na Giewoncie" Magdalena Schejbal wróciła do pracy! Gra Jagnę w "Blondynce 2". Mamy zdjęcia z planu!

 • Schejbal: Lubię być seksowna

  Magda Schejbal musiała zmienić styl ubierania ze względu na serial "Szpilki na Giewoncie". I co ciekawe, spodobało jej się!

 • Ojciec broni Magdy Schejbal

  Magda Schejbal poszła na wojnę z producentami serialu "Szpilki na Giewoncie". Całe zamieszanie wokół jej osoby postanowił skomentować Jerzy Schejbal.

 • Serial, góry i nowa miłość

  Odchodzący rok był dla Magdy Schejbal bardzo dobry! Znalazła miłość, stworzyła udaną rodzinę. I ma pracę. A wszystko to pod Giewontem.

 • "Szpilki...", góry, nowa miłość

  ...- Mam nadzieję, że mój synek zachwyci się choinką, kolorami oraz magiczną atmosferą świąt - mówi aktorka. I czeka na nadchodzące Boże Narodzenie równie niecierpliwie, jak jej mający rok i 9 miesięcy syn, Ignacy. Gwiazdkę spędzi bowiem z rodziną i z ukochanym mężczyzną, który już od tej wiosny jest dla niej bardzo ważny. Sławka Ziębę-Drzymalskiego aktorka poznała na planie serialu "Szpilki na...

 • "Krucafuks, to dla mnie wielki komplement"

  W "Szpilkach na Giewoncie" Dorota Pomykała gra mocno stąpającą po ziemi, uczuciową Lucynę. Tak wiarygodnie, że górale mówią o niej: "Tyś jest juz noso".

Wideo na temat: magda aktorka grala w szpilkach na giewoncie
 • Gran Torino

  W dramacie "Gran Torino" Clint Eastwood, zdobywca wielu Nagród Akademii, powraca na ekrany po raz pierwszy od czasu nagrodzonego Oskarem filmu "Za wszelką cenę". Ty razem Eastwood wciela się w postać obdarzonego stalową wolą i skostniałego w swoich poglądach weterana, który - żyjąc w świecie nieustannie ulegającym zmianom - zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów do trudnej konfrontacji z własnymi, zadawnionymi uprzedzeniami. Codzienną egzystencję Walta Kowalskiego, montera samochodów na...

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...