• Informacje na temat:

  magda boczarska

Artykuły na temat: magda boczarska
 • Magda Boczarska: Teraz czuję jej bliskość

  Przeszła przyspieszony kurs dorosłości. Choć w domu nie brakowało miłości, musiała w pewnym momencie zostać sama. Magdalena Boczarska (40 l.) nigdy tego nie zapomniała, ale potrafiła wyciągnąć(...) przejmuje się takimi sprawi. - Moja świętej pamięci babcia mówiła, że młodszy partner to błogosławieństwo, bo wystarczy na dłużej... - komentuje z uśmiechem Magda Boczarska. *** Zobacz więcej...

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • Szczęśliwi Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk razem na premierze

  Magda Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) pojawili się na jednej z celebryckich imprez, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • Magda Boczarska ma powody do zazdrości?

  ..., już w trakcie części nieoficjalnej, bawił się w towarzystwie innych pracownic stacji" – dodaje. Tymczasem aktor jest w stałym związku z Magdaleną Boczarską (37 l.). Dzień wcześniej pojawili się na szczególnej imprezie, święcie par – wręczeniu Srebrnych Jabłek „Pani”... Związek Magdaleny z Mateuszem od początku był ryzykowny. Gdy się poznali, on dopiero odnajdywał się w świecie show-biznesu...

 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.

 • Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk: Co dalej z ich związkiem?

  Magda Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) niedawno zostali rodzicami. Przed nimi jednak bardzo trudna decyzja do podjęcia...

 • Boczarska gwiazdą Bollywood?

  Magdalena Boczarska ("W ukryciu", "Różyczka", "Lekarze") ma szansę zrobić wielką karierę w Indiach. Podobno producenci z Bollywood bardzo chcą, by grała w ich filmach. Niewykluczone, że aktorka - jeśli dostanie naprawdę interesującą propozycję - zdecyduje się na wyjazd do nazywanego filmową stolicą Indii Mumbaju.

 • Magda Boczarska (38 l.) długo nie czuła się pewnie w związku z Mateuszem Banasiukiem (31 l.). Tym bardziej że zna gorycz zdrady (Tomek Karolak). Teraz może jednak spać spokojnie.

 • Boczarska czeka na serialową szansę

  Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy", jest wielką fanką seriali... zagranicznych. Aktorka żałuje, że w Polsce nie kręci się produkcji telewizyjnych podobnych do tych, jakimi szczycą się np. Skandynawowie, Anglicy czy Amerykanie.

Zdjęcia na temat: magda boczarska
 • Magda Boczarska
 • Magda Boczarska
 • Magda Boczarska
Wideo na temat: magda boczarska
 • Magda Boczarska o scenie erotycznej z Królikowskim!

  Magdalena Boczarska nie boi się trudnych i wyrazistych postaci. W nowym serialu TVN „Druga szansa” gra kapryśną gwiazdę Sarę Daymer, która ma romans z Jakubem Zeitem - partnerem swojej przyjaciółki Moniki. Aktorka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o granej przez siebie postaci. Dlaczego kręcąc scenę erotyczną z Rafałem Królikowskim była oklejona taśmami? (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Banasiuk: Nie jestem idealnym tatą

  Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk w grudniu ubiegłego roku zostali rodzicami małego Henryka. Aktor ma nadzieję, że będzie dobrym tatą, choć, jak przyznaje, nocne wstawanie do dziecka nie jest łatwe. (WideoPortal/x-news)

 • Różyczka

  Robert Więckiewicz, Magdalena Boczarska i Andrzej Seweryn w niebezpiecznym trójkącie miłosnym. Najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego. Znany pisarz (Andrzej Seweryn) przeżywa romans z dużo młodszą od siebie, piękną kobietą (Magdalena Boczarska). Wbrew wywołującej oburzenie środowiska różnicy wieku, wykształcenia i pozycji intelektualista poślubia atrakcyjną "dziewczynę znikąd". Zaślepiony uczuciem nie podejrzewa, że ich kontrowersyjny związek może nie być kwestią przypadku. Nie wie, że jego...

Dyskusje na temat: magda boczarska