• Informacje na temat:

  magda dziewczyna igora

Artykuły na temat: magda dziewczyna igora
 • Kazik zastąpi Igora?

  W życiu Magdy (Karolina Nolbrzak) nieoczekiwanie pojawi się nowy mężczyzna. Czy Kazik, w roli którego zobaczymy Dobromira Dymeckiego, zastąpi w jej sercu Igora (Kuba Wesołowski)?

 • "Na Wspólnej": Igor będzie ojcem

  Dotychczas nikt nie pochwalał poczynań Igora wobec dziewczyn. Przelotne znajomości i przedmiotowe traktowanie to ostatnimi czasy była jego specjalność. Wszystko jednak wskazuje na to, że młody Nowak w końcu dorósł. Najtrudniejszy sprawdzian z dorosłości dopiero nastąpi...

 • Kłótnia o Igora

  Ewa przychodzi do Magdy i mówi jej, że Igor bardzo za nią tęskni. Namawia też niedoszłą synową na wyjazd do Anglii. Dziewczyna nie wytrzymuje i robi Ewie ogromną awanturę! Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku "Na Wspólnej"? Sprawdź!

 • Karolina Nolbrzak lubi wyzwania

  Od kilku lat oglądamy ją w "Na Wspólnej" w roli Magdy, która nie potrafi ułożyć sobie życia. Ma córeczkę z Igorem, ale u jej boku częściej pojawia się ostatnio Kazik. Kogo wybierze? Chyba się nie dowiemy, bo bohaterka Karoliny Nolbrzak zniknie z serialu.

 • "Na Wspólnej": Igor ucieka z kraju!

  Wzruszające pożegnanie Igora i Ewy, namiętny romans Oli i Czerskiego, a także niesłabnący zapał Marii Zięby do nauki jazdy. To wszystko już 1 września w premierowym odcinku „Na Wspólnej” o godzinie 20:10. Serial wraca po wakacyjnej przerwie z nowymi wątkami, nową czołówką i nową godziną emisji.

 • Wesołowski: Z Lindą i Przybylską

  W serialu "Na Wspólnej" Kuba Wesołowski gra od początku, już siedem lat! Na naszych oczach z chłopca zmienił się w przystojnego mężczyznę. Aktorstwo stało się jego pasją. Wkrótce zobaczymy go w nowej roli w "Klubie szalonych dziewic" .

 • "Na Wspólnej": Magda zginie tragicznie!

  Pani bohaterka w serialu "Na Wspólnej", Magda, żyje w swego rodzaju trójkącie uczuć: ona - Kazik - Igor. - Dla mnie to ciekawe zadanie aktorskie. Magda szarpie się sama ze sobą. Szukam jej zagubienia, niepewności, a jednocześnie siły, którą musi w sobie odnaleźć, chociażby dla córki. Faceci jej w tym nie pomagają. Dlaczego tak jest, że dziewczyny szaleją na ogół za...

 • "You Can Dance": Kto w finale?

  Już w najbliższą środę, 30 maja, rozstrzygnie się, kto w odcinku finałowym "You Can Dance" będzie walczył o stypendium w szkole tanecznej w Los Angeles. W półfinale zatańczy czworo uczestników show.

 • Igor dowie się, że będzie ojcem!

  Dotychczas nikt nie pochwalał poczynań Igora wobec dziewczyn. Przelotne znajomości i przedmiotowe traktowanie to ostatnimi czasy była jego specjalność. Wszystko jednak wskazuje na to, że młody Nowak w końcu dorósł. Najtrudniejszy sprawdzian z dorosłości dopiero nastąpi…

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

Wideo na temat: magda dziewczyna igora
 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: magda dziewczyna igora
 • Re: Dlaczego właściwie Magda Żebrowska musia...

  Nie wyobrażam sobie już kolejnej miłości u boku Igora. Magda może nie była barwną postacią aczkolwiek była naturalna. Dziewczyna taka jak każda inna. Do szczęścia nie było jej potrzeba 1000 kosmetyków... I co z dzieckiem, które się przyzwyczaja do aktorów? Może nie gra z nimi cały dzień ale mimo wszystko się przywiązuje. Kolejne zastępstwo? Jakoś tego nie widzę. Zaczęło się od "Hanki" z M jak

 • Re: Przyłapani? O mały włos!

  A ja jestem za Mają :) byli fajna parą , a czasami człowiek ( Maja) dokonuje złych wyborow ale jak było widać nadal kochała igora i nie mogła żyć z tamtym mężczyzną... rozstała się i .... a ta Magda teraz już jakaś taka normalniejsza... irytująca dziewczyna i tyle