• Informacje na temat:

  magda femme i justyna majkowska

Artykuły na temat: magda femme i justyna majkowska
 • Michał Wiśniewski i Magda Femme nadal się nienawidzą!

  Wiśniewski. A Marcin Radwański, menadżer Femme, stwierdził, że Magda nie chce być kojarzona z Ich Troje. Nie zabraknie za to pozostałych wokalistek. Jak słyszeliśmy, Justyna Majkowska, Marta Wiśniewska(...). Nie rozumiem takich zachowań. To jakaś chora wojna!" - mówiła. Osiągnęła cel: byli małżonkowie przestali publicznie się obrażać. Ale o zgodzie nie ma mowy. To dlatego Magda Femme nie została...

 • Z zespołem Ich Troje rozstała się jego wokalistka Magda Pokora. Piosenkarka, znana także pod pseudonimem Magda Femme, ma zamiar teraz zająć się solową karierą. Grupa nie zmieni jednak nazwy na Ich Dwoje, ponieważ nową twarzą została Justyna Majkowska ze Zduńskiej Woli, wcześniej śpiewająca w zespole Errato.

 • Doda policzkuje Wiśniewskiego

  ..." - Justyna Majkowska i Magda Femme.

 • Eurowizja 2003: Na kogo i jak głosować?

  Już dzisiaj, 25 stycznia, o godz. 20.10, w telewizyjnej Jedynce będziemy mogli zobaczyć krajowy finał tegorocznego konkursu Eurowizji. O tym, kto z polskich wykonawców pojedzie na festiwal do Rygi, na Łotwie, po raz pierwszy zadecydują telewidzowie. Dla wszystkich jeszcze nie zdecydowanych zamieszczamy poniżej krótki opis poszczególnych wykonawców i sposób głosowania.

 • Ich Troje kończą działalność!

  Zespół Ich Troje wkrótce zakończy działalność. Informację, podaną przez jeden z dzienników, potwierdził na konferencji prasowej Michał Wiśniewski. Ostatni koncert grupa da 30 września. Wiśniewski chce się teraz zająć pracą nad filmem animowanym, ma też zamiar postawić na nogi zadłużoną stację radio wą.

 • Koniec Ich Troje: Radość czy smutek?

  W sobotę, 18 grudnia, w programie "Bar VIP", po raz ostatni publiczności zaprezentowała się grupa Ich Troje. Portal INTERIA.PL postanowił zapytać swych użytkowników, co sądzą o rozpadzie zespołu Michała Wiśniewskiego. W naszej ankiecie wzięło udział ponad 23 tysiące użytkowników.

 • Ich Troje wracają!

  Potwierdzają się krążące od jakiegoś czasu pogłoski, że grupa Ich Troje powraca na scenę! Zespół Michała Wiśniewskiego przywita się z publicznością 9 września w Słubicach. Nie jest jeszcze przesądzone, czy powstaną nowe utwory popularnego zespołu.

 • Ich Troje: Na Eurowizję w siódemkę

  "Michał i Ich Troje dostali dwanaście punktów od widzów. To oznacza, że są ludzie, którzy wierzą w niego jak ja. Dali mu wiatru w skrzydła i niech on go niesie" - powiedziała Anna Świątczak, wokalistka zespołu i prywatnie przyjaciółka Wiśniewskiego, po krajowym finale konkursu. Przypomnijmy, że spodziewa się ona dziecka, którego ojcem jest Wiśniewski.

 • Koniec Ich Troje?

  Jak podał dziennik "Fakt", Michał Wiśniewski chce rozwiązać zespół Ich Troje, jedną z najpopularniejszych grup w Polsce w ostatnich kilku latach. Na oficjalnej stronie zespołu podano, że w tej sprawie odbędzie się konferencja prasowa, na której poznamy oficjalne stanowisko lidera zespołu. Ich Troje mają jeszcze zagrać trasę koncertową po Polsce.

 • Marta Milan: Oto nowa wokalistka Ich Troje?

  Nazwisko Marty Milan pojawiło się na plakatach wrześniowych koncertów Ich Troje w Stanach Zjednoczonych. Czy to oznacza, że Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa mają nową wokalistkę?

Wideo na temat: magda femme i justyna majkowska
 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Dziennik panny służącej

  Początek XX wieku, francuska prowincja. Célestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczyna będzie musiała radzić sobie nie tylko z obowiązkami, ale również awansami pana domu i jego surową, wymagającą żoną. Wkrótce stanie się także obiektem erotycznej fascynacji ogrodnika Josepha. Odruchowo broni się przed tym, ale szybko uczy się czerpać przyjemność z coraz bardziej odważnych erotycznych przygód. Ekranizacja powieści Octave'a Mirbeau to...

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...