• Informacje na temat:

  magda femme z kobietą

Artykuły na temat: magda femme z kobietą
 • Magda Femme powraca na salony!

  Magda Femme (45 l.) była niegdyś znana z występów w "Ich Troje". Prywatnie była też pierwszą żoną wokalisty grupy, Michała Wiśniewskiego. Jednak swego czasu jej drogi rozeszły się i z muzykiem(...) zapomnianą wokalistką. Być może postanowiła to zmienić, bowiem niespodziewanie pojawiła się na premierze samochodu. Trzeba przyznać, że nieźle się zmieniła! Czy to zasługa związku z inną kobietą?

 • Zakochana Magda Femme

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "W taką noc" Magdy Femme.

 • Michał Wiśniewski (44 l.) po rozstaniu ze swoją pierwszą żoną Magdą Femme (46 l.) sugerował na Facebooku, że jest ona lesbijką. Wokalistka tymczasem niedawno się zaręczyła i właśnie przygotowuje się do ślubu.

 • Magda Femme w "Halo Hans"

  Piosenkarka Magda Femme już niedługo da nam się poznać jako aktorka komediowa. Femme wcieli się w rolę sekretarki Hermanna Brudnera w serial u "Halo Hans".

 • Michał Wiśniewski i Magda Femme nadal się nienawidzą!

  ...z upodobaniem obrzuca się błotem. Kulminacja nastąpiła w 2013 r., gdy gwiazdor wyznał w wywiadzie, że poślubienie Magdy Femme było największym błędem w jego życiu. Dodał też, że była żona zdradziła go z kobietą(...). Nie rozumiem takich zachowań. To jakaś chora wojna!" - mówiła. Osiągnęła cel: byli małżonkowie przestali publicznie się obrażać. Ale o zgodzie nie ma mowy. To dlatego Magda Femme nie została...

 • Piękna, ale bestia

  Serial "Julia", w którym Marta Żmuda Trzebiatowska wciela się w rolę gotowej na wszystko femme fatale, już od poniedziałku, 2 stycznia, na antenie telewizji TVN!

 • Magda Femme o Wiśniewskim: To dno dna

  ...i w rewanżu podał do publicznej wiadomości m.in. fakt, jakoby Magda przez lata żyła w związku z kobietą. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Femme o całej sprawie wypowiedziała się dosadnie. "To jest dno dna(...)O konflikcie między Michałem Wiśniewskim (40 l.) a jego byłą żoną Magdą Femme (41 l.) zrobiło się głośno w połowie grudnia, kiedy wokalista na Facebooku wyjawił, że wysyła ona maile z pogróżkami do...

 • Eurowizja 2003: Na kogo i jak głosować?

  Już dzisiaj, 25 stycznia, o godz. 20.10, w telewizyjnej Jedynce będziemy mogli zobaczyć krajowy finał tegorocznego konkursu Eurowizji. O tym, kto z polskich wykonawców pojedzie na festiwal do Rygi, na Łotwie, po raz pierwszy zadecydują telewidzowie. Dla wszystkich jeszcze nie zdecydowanych zamieszczamy poniżej krótki opis poszczególnych wykonawców i sposób głosowania.

 • Magda Femme w ciąży! Z kobietą?

  ...37-letnia Magda Femme mieszka obecnie ze swoją menadżerką Anną Komornicką w jednej z podwarszawskich miejscowości. To nie musi niczego oznaczać, ale jednak od razu nasuwa się głośna sprawa rzekomego(...) do przyjaciółki Magdy, która przyznała, że artystka spodziewa się dziecka, które jest efektem pozaustrojowego zapłodnienia. Pierwszemu zabiegowi Femme poddała się półtora roku temu, ale tamta ciąża...

 • Michał Wiśniewski i Radek Liszewski pomagają. Zobacz!

  Można już zobaczyć teledysk do piosenki towarzyszącej trzeciej edycji charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy". W utworze śpiewają m.in. Michał Wiśniewski i Radek Liszewski z grupy Weekend.