• Informacje na temat:

  magda gessler i jej syn

Artykuły na temat: magda gessler i jej syn
 • Magda Gessler (63 l.) wreszcie może odetchnąć z ulgą. Jej najstarsza pociecha, syn Tadeusz (34 l.), po latach napiętych kontaktów wyciągnął do niej rękę na zgodę.

 • Magda Gessler: Dzieci poszły w jej ślady

  Potrafi nakrzyczeć, umie przytulić. Od wielu lat Magda Gessler edukuje kulinarnie Polaków. Już wkrótce po raz trzeci wystąpi jako jurorka "MasterChefa".

 • Zenon Martyniuk poprosi o pomoc... Magdę Gessler?!

  Zenon Martyniuk (49 l.) nie posiada się z radości. Niedawno po raz pierwszy został dziadkiem. Jednak jest coś, co może spędzać mu sens z powiek. Chodzi o pub w Białymstoku. Czy problem pomoże rozwiązać... Magda Gessler?

 • Burzliwe życie Magdy Gessler

  Magda Gessler ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Zna siedem języków. Dzieciństwo spędziła m. in. w Bułgarii, Hawanie i Rzymie.

 • Tadeusz Müller (33 l.), syn restauratorki Magdy Gessler (63 l.) i jej zmarłego męża Volkharta Müllera, sprawił niedawno znanej mamie wielką niespodziankę. Były ciepłe słowa i łzy wzruszenia. Przy okazji powróciły wspomnienia...

 • Seks w... wielkiej knajpie

  Jaka jest jej definicja seksapilu i czy uważa, że natura ją nim obdarzyła. Magda Gessler zdradza , co kocha robić oprócz gotowania i czy kiedyś była na diecie.

 • Magda Gessler broni osób LGBT+: Niech każdy kocha tego, kogo chce

  Magda Gessler (66 l.) kilka dni temu udostępniła w sieci zdjęcie dwóch homoseksualnych mężczyzn. Nie wszystkim się to spodobało, bo pod fotografią pojawiło się bardzo dużo komentarzy ludzi, którzy otwarcie krytykowali restauratorkę za "szerzenie tęczowej zarazy”. Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem Gessler odniosła się do tej sytuacji i przy okazji zaapelowała do fanów.

 • Magda Gessler kontra komornik

  W najbliższym odcinku programu Magdy Gessler nastąpi rewolucja, jakiej nikt się nie spodziewał! A najmniej właścicielka jednej z restauracji w Lęborku, która zaprosiła do siebie znaną restauratorkę.

 • Magda Gessler ujawnia kulisy rodzinnego konfliktu

  Magda Gessler (63 l.) odniosła ogromny sukces zawodowy, ale w jej sprawach prywatnych nie wszystko układa się na medal. Ktoś bliski ją rani...

 • Magda Gessler: Marzę o cudownej kolacji

  Mistrzyni kuchennych smaków jest wulkanem energii i emocji. Magdalena Gessler wciąż otwiera nowe restauracje, prowadzi program w telewizji i co miesiąc leci przez ocean do ukochanego mężczyzny.

Wideo na temat: magda gessler i jej syn
 • Magda Gessler ma problem ze swoimi dziećmi?

  Magda Gessler (62 l.) zdradziła, czy poucza swoje dzieci. "To one na mnie krzyczą bez przerwy" - wyjaśniła restauratorka. "Są mądrzejsze ode mnie, dużo się od nich uczę" - dodała. Czy ma poczucie winy, że spędza z nimi za mało czasu? Dlaczego syn Gessler nie chce się przyznawać do swojego nazwiska? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Tadeusz Müller o Magdzie Gessler: Nie wiem, czy dobrze by nam się współpracowało

  - Nie wiem, czy dobrze by się nam z mamą współpracowało, ale kiedyś można spróbować - twierdzi Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler. Jego zdaniem na przeszkodzie może stanąć odmienny styl pracy - Magda Gessler działa spontanicznie, on natomiast nie pozwala sobie na szaleństwa. – Ja tworzę od zera miejsca, jest to proces bardziej stabilny, mama ma większą dozę szaleństwa i kreatywnego tworzenia