• Informacje na temat:

  magda gessler na okładce

Artykuły na temat: magda gessler na okładce
 • Marta Grycan chciała wygryźć Magdę Gessler?!

  ...‘MasteChef Junior’- dziecięca wersja kulinarnego show - zaczęła walczyć o miejsce w jury! Nie przeszkadzało jej, że faworytką była słynna restauratorka Magda Gessler" - czytamy w tabloidzie. "Fakt(...). Chcielibyście, żeby Magda Gessler wróciła na salony?

 • Gessler zna się na wszystkim?

  Magda Gessler stała się ostatnio specjalistką od bardzo różnych stron życia.

 • Gessler tłumaczy się z komornika: Spłaciłam dług

  Magda Gessler (59 l.) miała w wyniku niezapłaconego długu stracić restaurację "U Fukiera". Czy tak się stało? Mamy jej oświadczenie.

 • Oto kobieta sukcesu

  Popularność "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawdzięcza osobowości. Mówi, co myśli, przeklina jak szewc, rzuca patelniami, ale potrafi także wzruszyć do łez.

 • Adamczyk sobie nie radzi. Chodzi na psychoterapię!

  ...kochanka Magda Gessler, która z kolei stwierdziła, że aktor jest za bardzo "mieszczański" i "nie ma poczucia humoru". Nic więc dziwnego, że "papieżowi" nie jest łatwo się z tego wszystkiego otrząsnąć(...) "rekonwalescencji", bo co chwila o sobie przypomina, udzielając kolejnych wywiadów o swoim związku z Piotrem. Kobieta przyznała, że razem oszukali wszystkich pozując na ślubnej okładce, choć nigdy ślubu...

 • Naga Grycan? "Nie mówię nie"

  Wskaźniki oglądalności jasno pokazują, że Marta Grycan przegrywa z kretesem walkę o telewidzów z Magdą Gessler. 39-letnia cukierniczka ma jednak pewną przewagę nad swoją konkurentką.

 • Nowe twarze w 2015 roku! Zobacz, kto jest teraz na topie!

  .... Magda Gessler (62 l.), która chwali sobie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez nowego celebrytę. Doktor, oprócz bywania na ściankach, zajął się także pisaniem książki! W tym roku spod jego ręki(...)! Caitlyn Jenner (66 l.) to zupełnie inne oblicze Bruce'a Jennera, ojczyma Kim Kardashian! Mężczyzna w tym roku sfinalizował swoją zmianę płci i pojawił się na okładce "Vanity Fair" w nowej, kobiecej...

 • Koroniewska pod lupą mediów

  Na okładkach pism kobiecych drugi kwartał z rzędu króluje Joanna Koroniewska. Choć od pierwszych doniesień o jej rozwodzie z Maciejem Dowborem minęło kilka miesięcy, media nie przestają fascynować się tym tematem.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ..."Hotel Hell", w którym będzie ratowała upadające hotele. Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" może czuć zagrożenie? Na początku tygodnia odbył się finał "Top Model", w którym zwyciężyła(...) palą się do tego, aby ją zatrudnić! "Magda Mołek rzuciła pracę!" - tak tabloidy krzyczały do nas w tym tygodniu z okładek. Na szczęście nie chodzi o fuchę w "Dzień Dobry TVN" i Magda nadal będzie...

 • Na kanapie z kobietą

  Piotr Najsztub już drugi sezon przepytuje najbardziej znane kobiety polskiego show-biznesu. Odpowiedzi nieraz zaskakują nawet jego!