• Informacje na temat:

  magda gessler teraz

Artykuły na temat: magda gessler teraz
 • Wychudzona Magda Gessler zszokowała fanów. Uwagę zwraca jeden szczegół!

  Magda Gessler (66 l.) zamieściła w sieci zdjęcie, które wprawiło jej fanów w osłupienie. Restauratorka tak szczupło nie wyglądała już dawno. A dokładnie od 2012 roku. Jeden z tabloidów twierdzi, że fotografia pochodzi właśnie z tego roku...

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • Magda Gessler zapowiada międzynarodową karierę: "Będzie furczało"

  Magda Gessler (66 l.) na polskim rynku osiągnęła już wszystko. Teraz zamierza pójść o krok dalej i podbić świat! Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, czym restauratorka będzie się teraz zajmowała.

 • Lekka i skoczna Magda Gessler

  Ma wielbicieli, ale też i krytyków. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie przebiera w słowach. Bywa, że rzuci nie tylko garnkiem, ale i... "mięsem". Dzięki temu jednak pomogła wielu restauratorom wyjść z kryzysu.

 • Magda Gessler przerywa milczenie w sprawie parówek! Szok!

  Magda Gessler (65 l.) postanowiła wytłumaczyć, dlaczego wycofała się z parówkowego biznesu. Powód jest co najmniej zaskakujący...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • Magda Gessler: Tajemnica pewnego pierścionka!

  Jednym zagadkowym zdjęciem Magda Gessler (63 l.) znów wzbudziła falę spekulacji...

 • Wygrała "MasterChefa". Teraz chce...

  "Marzę, by pojechać na staż np. do Gordona Ramsaya. Już poczyniłam pewne kroki" - mówi Dominika Wójciak, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "MasterChef" i dodaje, że musi zdobyć jeszcze trochę doświadczenia, by otworzyć własną restaurację.

 • Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

  Magda Gessler (65 l.) wróciła z urlopu z Wysp Karaibskich. W mediach społecznościowych pochwaliła się fotką z samolotu. Do zdjęcia pozuje bez makijażu!

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Zdjęcia na temat: magda gessler teraz
Wideo na temat: magda gessler teraz
 • Magda Gessler zapowiada międzynarodową karierę!

  Magda Gessler podczas rozmowy z nami zapowiedziała, że zabiera się teraz za projekty międzynarodowe, które zrobią furorę!

 • Magda Gessler dogryza dziennikarkom

  Magda Gessler zamierza walczyć z fałszywymi doniesieniami medialnymi na swój temat. Już teraz nie udziela niektórym redakcjom wywiadów i deklaruje, że w przyszłości będzie wytaczać im procesy sądowe. Gwiazda TVN zaznacza też, że dziennikarze zajmujący się tego typu tematyką często płacą za to wysoką cenę, niszcząc samych siebie.

 • Magda Gessler: Na mój widok pojawia się fala euforii

  Magda Gessler twierdzi, że Polacy coraz pozytywniej reagują na jej osobę w miejscach publicznych. "Coś dziwnego się zdarzyło. Od pół roku wszyscy się do mnie uśmiechają. Fala hejtu była rok temu, teraz jest fala euforii. Gdy jadę czy idę, ludzie się do mnie uśmiechają. Nareszcie jest to, o czym marzyłam: na mój widok jest emocja trochę przesadzona" - powiedziała restauratorka w programie

Dyskusje na temat: magda gessler teraz
 • Re: Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

  A ja myślę, że to fajny pomysł! Na początku nie przepadałam za Gessler, ale teraz nawet ją polubiłam. Kuchenne rewolucje to wcale niezły program. A w filmie P.Gessler też może coś ubarwić. Więc może poczekać z tą chorą polską krytyką?

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  Pani Gessler widać ma parcie na pieniądze i znajomości wszędzie,już do seriali się wciska! Teraz pewnie zobaczymy ją w kolejnym jakimś serialu gdzie ktoś ma knajpę,na co obstawiacie?

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  O losie! Czy nie za dużo w TV pani Gessler? Nie chcieli widzowie oglądać "Kuchennych rewolucji"? Trzeba było jak lewatywę wcisnąć ją w jakiś serial? No to padło na "Na Wspólnej". Teraz będzie KONIEC OGLĄDANIA w/w SERIALU.

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  -Ola- Gdyby nie to stare kudłate i głupie babsko- cytuje Twoje slowa to nawet bys nie wieziala co jesz w pierwszej lepszej restauracji. A zycie jest tylko zyciem i zawsze bedziesz miec mozliwosc, a przede wszystkim potrzebe skorzystania z restauracji, baru czy malej knajpki. Nie nadawaj na Pania Gessler bo nie masz racji.Kobieta teraz otworzyla kuchnie od zaplecza nawet w najwspanialszych

 • Re: Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

  ! ! ! ! ! TYLKO NIE GESLER !!! WOLAŁBYM ZOBACZYĆ TEGO SYMPATYCZNEGO PANA POLSKIEGO FRANCUZA DORADCĘ SMAKU... BO CZY NA PRZYKŁAD NIE MOGŁO BY SIĘ OKAZAĆ, IŻ WŁODEK ZIĘBA OD DAWNA WOLI CHŁOPCÓW TYLKO DOBRZE SIĘ MASKUJE? TO TAKIE TERAZ MEDIALNE...

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  Teraz czas na lokal Pawła Zduńskiego :D

 • Re: Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

  Oblesie Ten Hryniewicz nigdy nie był ciekawym aktorem Żenujacy i unfantylny był kiedys w tych taxidrver Ta druga również Ale teraz żeby aktor wygladał jak baleron? Ludzie To oblesne Do tego babochłop Dykiel i ta ropucha od żywienia i rozwolnienia Piekny tercecik czyli trio Beee