• Informacje na temat:

  magda gessler wiek

Artykuły na temat: magda gessler wiek
 • Magda Gessler chce wydać autobiografię! Opowie o relacji z Adamczykiem?

  Magda Gessler (62 l.) powoli przymierza się do napisania autobiografii. Na łamach tabloidu już rozpoczęła kampanię reklamową. Zapewnia, że w publikacji znajdą się pikantne szczegóły z jej życia.

 • Magda Gessler (64 l.) wie, jak zwrócić na siebie uwagę. W swoim nowym programie restauratorka wypowiedziała słowa, które oburzyły duchownych.

 • Gessler jest wycieńczona, ale ani myśli o emeryturze!

  Magda Gessler kończy właśnie 60 lat. Nie zamierza jednak zwalniać tempa i zapowiada, że od jesieni będzie jej jeszcze więcej na ekranie. Czy nie odbije się to na jej zdrowiu?

 • Gessler będzie mieć kłopoty?

  Czy zarzuty, które Fundacja Viva! postawiła Magdzie Gessler , są naprawdę bezpodstawne?

 • "Świat według Kiepskich": Goście na planie

  ...​We wrocławskim studiu przy ulicy Dwa Światy ponownie pojawili się bohaterowie serialu, który od dziewiętnastu lat bawi Polaków bez względu na wiek, wykształcenie czy pochodzenie.

 • Małgorzata Rozenek nieźle się obłowi na nowym programie?

  Małgorzata Rozenek (wiek dyskusyjny) w dalszym ciągu jest jedną z twarzy stacji TVN. Wkrótce poprowadzi swój nowy program. Z pewnością nie posiada się z radości - długo starała się o taką szansę.

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ...produkcji. Zobaczcie sami! Produkcje nieserialowe "Kuchenne rewolucje" po raz 250! Magda Gessler od kilkunastu sezonów udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań. Tej wiosny restauratorka(...) sprosta nowym wyzwaniom? Już od dziewięciu lat Magda Gessler przemierza kulinarną mapę Polski. W nadchodzącym sezonie zrewolucjonizuje między innymi wyjęty z czasów PRL "Paradiso" pod...

 • "Zapomniałam, że nie mam 20 lat"

  ...swojego wieku… - Dokładnie. Najbardziej męczy mnie jedynie to, że co roku muszę zapamiętywać, ile mam lat, bo to stale się zmienia (śmiech)… Czego mogę pani życzyć na urodziny? - Przede wszystkim(...) obecnie. Dlatego udaję, że mnie emerytura nie dotyczy. Z tego, co słyszę, żyje pani na pełnych obrotach. Skąd czerpie pani tyle energii? - Znikąd. Taka się już urodziłam. Oczywiście, z wiekiem coraz...

Wideo na temat: magda gessler wiek