• Informacje na temat:

  magda gessler zakochana

Artykuły na temat: magda gessler zakochana
 • Magda Gessler odradza córce ślub!

  Lara Gessler jest ponoć szaleńczo zakochana i jak najszybciej chce sformalizować swój związek. Znana matka studzi jej zapał...

 • Co ona jeszcze wymyśli?

  Poczuć zmęczenie to luksus! - mówi ze śmiechem Magda Gessler. Przyznaje też, że nie potrafi odpoczywać i śpi tylko trzy godziny na dobę!

 • Lara Gessler zakochana! Opowiedziała o swojej miłości do Pawła

  Lara Gessler (26 l.) jest zakochana do szaleństwa! Do tej pory ukrywała swojego partnera i milczała na jego temat jak zaklęta. Teraz wreszcie wyjawiła, jak wygląda jej związek z Pawłem.

 • Magda Gessler stosuje dietę wegetariańską. "Kiedy zjem kawałek mięsa, natychmiast mam wysypkę"

  Tysiące przejechanych kilometrów, pośpiech, zła dieta, brak odpoczynku... Wszystko to odbija się na zdrowiu restauratorki, Magdy Gessler (65 l.). Jej syn powiedział „dość”.

 • Magda Gessler chwali się fotkami z ukochanym!

  Magda Gessler (62 l.) podczas świąt uraczyła swoich fanów nie tylko serdecznymi życzeniami, ale także wieloma zdjęciami ze swoim ukochanym, Waldemarem Kozerawskim. Część internautów nie ma wątpliwości – para jest w sobie bardzo zakochana i wygląda na naprawdę szczęśliwą. Podzielacie te opinie? Jak podoba wam się partner restauratorki?

 • Magda Gessler jeszcze tak szczera nie była! Najszczęśliwsza jest po seksie!

  Magdalena Gessler (64 l.) była dwukrotnie zamężna, ale w jej życiu mężczyzn było więcej. Największą miłością obdarzyła jednak Waldemara, o którym w ostatnim wywiadzie mówi z nieskrywaną szczerością.

 • Magda Gessler: Nie mam chwil zwątpienia

  ...chciałaby już zostać babcią oraz jak się relaksuje po męczącym dniu. Co Pani robi, że tak dobrze wygląda? Magda Gessler : - Lubię ludzi, pozytywnie patrzę na życie. Robię to, co kocham. Nie palę. Moi rodzice wypalili tyle papierosów, że wystarczy za następne pokolenia. Ma Pani znakomitego stylistę. Jak się nazywa? - Magda Gessler. Sama jestem swoją stylistką. Wybieram ubrania i dodatki. Niedawno...

 • Oficjalnie Magda Gessler jest szaleńczo zakochana w lekarzu z Kanady, Waldemarze Kozerawskim. Na wakacje jeździ jednak ze swoim bliskim współpracownikiem, z którym kiedyś była posądzana o romans!

 • Lara Gessler już po rozwodzie! Zrobiła to w tajemnicy!

  Lara Gessler (30 l.) nie była długo szczęśliwą mężatką. We wrześniu 2017 roku córka Magdy Gessler (65 l.) została żoną Pawła, ale już na początku 2019 roku pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. W krótkim czasie doniesienia okazały się prawdziwe, a teraz media donoszą, że Lara jest już po rozwodzie!

 • Lara Gessler już ma problemy w małżeństwie?

  Lara Gessler (28 l.) kilka miesięcy temu wyszła za mąż. Teraz jeden z tabloidów donosi o rzekomych trudnościach w jej małżeństwie. Ponoć do akcji zdecydowała się wkroczyć sama Magda Gessler (64 l.), której na sercu leży dobro córki...

Wideo na temat: magda gessler zakochana
 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...