• Informacje na temat:

  magda górska aktorka

Artykuły na temat: magda górska aktorka
 • "Klan": Magdalena Górska po raz drugi została mamą!

  Magdalena Górska, czyli Sandra z "Klanu", znów została mamą! 6 lat po tym, jak na świat przyszła jej pierwsza córka Nina, aktorka urodziła w jednym z warszawskich szpitali śliczną i zdrową dziewczynkę, której dała na imię Helena.

 • Wraca do polskiej telewizji

  17 września wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu "Pierwsza miłość", w którym jako nowa bohaterka pojawia się Magdalena Górska. To jej powrót na ekrany polskiej telewizji - w październiku pojawi się również jako nowa postać w serialu "Na dobre i na złe".

 • Magdalena Górska urodziła!

  ...​Magdalena Górska (36 l.) urodziła! 13 stycznia br. na świecie pojawiła się druga pociecha aktorki. Znamy imię i płeć dziecka!

 • Osobowość: Gessler czy Górski?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Kto zdobędzie wyróżnienie w kategorii "osobowość telewizyjna"? O statuetkę z czterema mężczyznami rywalizuje jedna kobieta. Da im radę? Przyjrzyjmy się wszystkim nominowanym.

 • Magdalena Górska szuka większego mieszkania dla rodziny!

  Magdalena Górska (35 l.) przygotowuje się na powitanie drugiego dziecka.

 • Gra w serialach polskich i... rosyjskich

  Magdalena Górska ostatnie miesiące spędza na walizkach. Kursuje miedzy planami polskich seriali: "Pierwsza miłość" , "Na dobre i na złe" , "Hotel 52" i rosyjskich "Płaczący Anioł Chagalla", "Niemiec". Właśnie na planie tego ostatniego spędziła swoje 29. urodziny.

 • Magda Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju!

  Magda Stużyńska postanowiła pójść w ślady Katarzyny Pakosińskiej...

 • Grodzieńska spoczęła na Powązkach

  Stefania Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - została pochowana we wtorek na warszawskich Powązkach Wojskowych. Grodzieńską żegnali rodzina, przyjaciele oraz artyści, m.in. Magda Umer, Alina Janowska, Irena Santor, Grażyna Barszczewska.

 • "Bodo": Antoni Królikowski zakochał się w młodziutkiej aktorce...

  Antoni Królikowski, którego wkrótce zobaczymy w roli przedwojennego amanta w serialu "Bodo", oficjalnie potwierdził, że znów jest zakochany! Jego wybranka to młodziutka Katarzyna Sawczuk, czyli Zosia z "Czasu honoru".

 • "Ojciec Mateusz" powróci wiosną

  W kolejnej części "Ojca Mateusza" będzie się działo! Nocul zacznie uprawiać biegi, a Karolina Górska zyska uznanie wśród kolegów.

Zdjęcia na temat: magda górska aktorka
Wideo na temat: magda górska aktorka
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...