• Informacje na temat:

  magda gorska maz

Artykuły na temat: magda gorska maz
 • Magdalena Górska urodziła!

  ...​Magdalena Górska (36 l.) urodziła! 13 stycznia br. na świecie pojawiła się druga pociecha aktorki. Znamy imię i płeć dziecka!

 • Grodzieńska spoczęła na Powązkach

  Stefania Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - została pochowana we wtorek na warszawskich Powązkach Wojskowych. Grodzieńską żegnali rodzina, przyjaciele oraz artyści, m.in. Magda Umer, Alina Janowska, Irena Santor, Grażyna Barszczewska.

 • ..., dlatego niebawem Magda ponownie była przy nadziei. Po długo oczekiwanych narodzinach ich radość została brutalnie przerwana. Magdzie i Volkhartowi przyszło zmierzyć się z niewyobrażalną tragedią - ich(...) z nim do końca. Zmarł w moich ramionach. Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka - zdradziła Magda. Nie była w stanie żyć w miejscu, z którym wiązało się tyle pięknych, a zarazem bolesnych wspomnień...

 • Jest bardzo znana, ale na Ukrainie

  Magda Górska mówi, że nie lubi bilansów, choć jej wypadłby korzystnie. Zagrała w "Klanie", "M jak miłość", "Pierwszej miłości"... Wkrótce urodzi dziecko.

 • Aktorka wyszła za mąż w święta

  Magdalena Górska (29 l.) i Wojciech Urbański (28 l.) pobrali się po zaledwie ośmiu miesiącach znajomości. Aktorka, znana m.in. z serialu "Pierwsza miłość", sakramentalne "tak" powiedziała w niedzielę wielkanocną.

 • Wilczak singlem, Kamińska zaręczona

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • "M jak miłość": Olga Kalicka w zupełnie nowej roli

  Olga Kalicka, czyli Justyna z "M jak miłość" i Magda z "rodzinki.pl", już wkrótce zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Młoda aktorka została prowadzącą nowego tanecznego show "World of Dance", który po wakacjach oglądać będziemy na antenie telewizji Polsat.

 • Córeczka na 30. urodziny!

  Magdalena Górska, czyli Ewelina z "Pierwszej miłości" i Iza z "Na dobre i na złe", została mamą! Córeczka Magdy przyszła na świat 21 września - dokładnie w dniu trzydziestych urodzin aktorki.

 • "Reguły gry": Serialowe perypetie z gwiazdami

  ...małżeństwa (Katarzyna Kwiatkowska i Jan Jankowski), oraz wciąż szukającego swej drugiej połowy singla (Paweł Wilczak). Grzegorz i Magda są małżeństwem od dwunastu lat i czują się szczęśliwi, chociaż rutyna...

 • Gwiazdy "M jak miłość" nago na Instagramie!

  ...tym po co psuć widzom niespodziankę? - mówi Karolina Baranowska z produkcji serialu. Olga Kalicka, czyli Justyna Górska Anna Mucha, czyli Magda Chodakowska Po oskarżeniu Andrzeja (Krystian Wieczorek) przez prawniczkę Karolinę (Iga Górecka) o molestowanie seksualne w pracy i próbę gwałtu, Magda (Anna Mucha) stanie murem za ukochanym. W głębi duszy zacznie się jednak martwić, że...

Wideo na temat: magda gorska maz
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...