• Informacje na temat:

  magda kumorek

Artykuły na temat: magda kumorek
 • Magdalena Kumorek jest dziś szczęśliwa! Nie tęskni za show-biznesem!

  Magdalena Kumorek (38 l.) w najlepszym momencie kariery rzuciła wszystko i wyprowadziła się z Warszawy, która była jej obca. Jak dziś wygląda jej życie?

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • "Sodówka" uderzyła Kumorek!

  Magda Kumorek (33 l.) wygląda na osobę poukładaną, spokojną - tak jak postacie, w które się wciela. A jednak i ona ma za sobą chwile szaleństwa! Gdy dostała propozycję zagrania Anki w "Przepisie na(...)? Przyglądał się, czy nie odfrunę mentalnie" - opowiada aktorka w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Okazuje się, że obawy męża Kumorek wcale nie były przesadzone: Magda w Warszawie zaczęła ostro...

 • Magdalena Kumorek mamą Frankensteina

  Zdjęcia do czwartej transzy popularnego serialu TVN zakończyły się we wrześniu, co oznacza, że na jego emisję poczekamy co najmniej do wiosny. Wszyscy, którzy stęsknili się za odtwórczynią głównej roli, Magdą Kumorek, będą mieli okazję spotkać się ze swoją ulubioną aktorką dużo wcześniej, bo już 7 grudnia.

 • Magdalena Kumorek

  ..." Olafa Lubaszenki, pozwolił jej wypłynąć na szersze wody. Chociaż film został zmiażdżony przez krytykę, to postać Dominiki jako jedyna została zauważona i doceniona. Magdalena Kumorek swoją popularność zdobyła rolą Agnieszki, głównej bohaterki serialu "Samo życie", z którego z własnej woli odeszła. Po kilku latach przypomniała o sobie, grając główną rolę w serialu TVN: „Przepis na życie”. Magda...

 • W tej kuchni rządzi Szyc!

  Już od najbliższego odcinka "Przepisu na życie" rozpocznie się prawdziwe gotowanie! Widzowie będą mogli podglądać, jak Jerzy Knapie (Borys Szyc) panuje nad wyrafinowanymi potrawami, swoją kuchenną drużyną i zbuntowaną Anną (Magda Kumorek), która właśnie dołączyła do zespołu.

 • Kumorek: Długo wierzyłam, że ojciec żyje

  Magda Kumorek (33 l.) przy okazji promocji filmu "Układ zamknięty" opowiedziała o swoim dramacie z dzieciństwa.

 • Szyc i Adamczyk w serialu!

  Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie" , w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie" .

 • "Przepis na życie": Magdalena Kumorek relaksuje się... z łopatą w dłoni!

  Magda Kumorek zasłynęła rolą w serialu "Samo życie". Potem przepadła: - Świadomie zdecydowałam przeprowadzić się do Wrocławia i odciąć się na moment od medialnego szumu. Było mi to potrzebne, żeby(...) mnie tylko przez jakiś czas w telewizji - zaznacza. Od kilku lat Magda Kumorek znów jest na fali. A wszystko dzięki serialowi "Przepis na życie", który podbił serca widzów. Ale teraz Magda już nie...

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej już w marcu

  Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Schimscheiner, Ela Romanowska, Magda Kumorek, Jacek Bończyk i Katarzyna Nosowska to gwiazdy 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Festiwal odbędzie się w dniach 20-30 marca.

Zdjęcia na temat: magda kumorek
 • Magda Kumorek
 • Magda Kumorek
 • Magda Kumorek
Wideo na temat: magda kumorek
 • 2,5-letnia córka Kumorek jest wegetarianką

  Magda Kumorek zdradziła, że jej 2,5-letnia córka Nina jest już wegetarianką. "Z mężem podjęliśmy taką decyzję" - mówi aktorka. Syna nie udało jej się odzwyczaić od jedzenia mięsa. Ona na diecie wegetariańskiej jest od 10 lat. Co o tym sądzicie? (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Telewizyjne gwiazdy na czerwonym dywanie

  Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Joanna Jabłczyńska, Magda Gessler, Tatiana Okupnik, Szymon Majewski i wiele innych gwiazd przybyło na prezentację ramówki jednej ze stacji telewizyjnych. Zobacz, jak się prezentowały!

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

Dyskusje na temat: magda kumorek