• Informacje na temat:

  magda lamparska

Artykuły na temat: magda lamparska
 • Jastrzębska donosi: Magda Lamparska urodziła!

  Magda Lamparska (29 l.) po raz pierwszy została mamą...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na planie drugiej części komedii "Listy do M". Innych planów filmowych nie zdradza, bo ma podpisane klauzule poufności, które zobowiązują ją do milczenia.

 • Magda Lamparska zdradziła sekret swojej idealnej figury!

  Magda Lamparska (29 l.) postanowiła jakiś czas temu wziąć się za siebie. Efekty są imponujące!

 • 50 twarzy Magdaleny Lamparskiej

  Magdalena Lamparska, odtwórczyni roli temperamentnej Ulki z "To nie koniec świata!", opowiada o kulisach powstawania serialu i o tym, co przydarzy się wkrótce jej bohaterce. Zdradza także, czym jest dla niej aktorstwo, dlaczego tak bardzo podoba jej się praca na planie i czy wyobraża sobie życie z dala od cywilizacji.

 • Magda Lamparska: Jeden syn to za mało!

  ..."Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna za każdy dzień” – zwierzyła się niedawno w internecie Magdalena Lamparska, dokonując podsumowań na okrągłe urodziny.  "30. W tej liczbie jest kobiecość(...) Tymoteusz podobno jest grzeczny jak aniołek, więc aktorka pozostaje czynna zawodowo.  W życiu prywatnym wciąż jednak dzieje się u nie sporo!  "Doszły nas też słuchy, że Magdalena Lamparska potajemnie...

 • Lamparska zachwyciła Banderasa

  Magdalena Lamparska, aktorka znana m.in. z seriali "Hotel 52" czy "39 i pół", zagrała ostatnio w jednej z rosyjskich produkcji zatytułowanej "Tylko nie teraz".

 • Magda Lamparska z synkiem w Zakopanem

  Magda Lamparska (30 l.) i jej partner, prezenter i podróżnik Bartek (wspólne zdjęcie można zobaczyć na Instagramie), w październiku ubiegłego roku zostali rodzicami Tymoteusza. Paparazzi spotkali ostatnio aktorkę w Zakopanem na spacerze z malcem. Magda wytrwale pchała wózek przez zaspy. Wspólne momenty z synkiem i partnerem są obecnie dla niej priorytetem.

 • Z kim spotyka się Karolak?

  Kobiety wciąż lgną do Tomasz Karolaka (38 l.). Ostatnio aktora można coraz częściej spotkać w towarzystwie Magdaleny Lamparskiej (21 l.), którą poznał na planie serial u "39 i pół".

 • Magda Lamparska w końcu zdecydowała się wziąć ślub! Poszła w ślady Popielewicz i Hyżego!

  A to zaskoczenie! Magda Lamparska (31 l.) pochwaliła się zdjęciami ze swojego ślubu. Wyglądała obłędnie...

 • Mów do mnie... Lampa

  To już trzeci sezon "Hotelu 52" , w którym Magdalena Lamparska gra sympatyczną kelnerkę Martę. Wcześniej dała się poznać... także jako Marta w serialu "39 i pół" . Czyżby zbieg okoliczności?

Zdjęcia na temat: magda lamparska
 • Magda Lamparska
 • Magda Lamparska
 • Magda Lamparska
Wideo na temat: magda lamparska
 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  W nowym serialu telewizji Polsat pt. "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska wciela się w postać Dany, dziewczyny z prowincji, która marzy o karierze psychologa. Po ukończeniu studiów na(...). Magdalena Lamparska uważa, że winę za trudną sytuację absolwentów ponoszą w dużej mierze szkoły i uczelnie wyższe. Nie przygotowują one bowiem młodych ludzi do wejścia na nowoczesny rynek pracy – w ich

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Imigrantka

  Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i...

Dyskusje na temat: magda lamparska