• Informacje na temat:

  magda m wersja rosyjska

Artykuły na temat: magda m wersja rosyjska
 • Kto zagra rosyjską Magdę M.?

  Przedstawiciele SPTI nie zdradzili, kiedy rosyjska wersja "Magdy M." będzie realizowana, niemniej spodziewać się można, że dość szybko, bowiem kupując prawa do serialu wzięli chyba pod uwagę popularność innej polskiej produkcji, mianowicie serialu "M jak miłość", do którego prawa na Rosję zakupił przed dwoma laty pierwszy program publicznej telewizji rosyjskiej, a emisja w stacji RTR pierwszych...

 • Seriale wędrują w świat

  W 2012 roku jedenaście produkcji TVN-u powędrowało do stacji telewizyjnych w 25 krajach świata. Faworytem jest "Przepis na życie".

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  .... Jego żona Magda, z którą jest skłócony, zamierza razem z córką wyjechać za granicę. Stan chorego gwałtownie się pogarsza... Na sygnale odc.200 Ekipa Gabi pomaga motocykliście z uszkodzoną tętnicą...

 • Kto zagra w rosyjskiej wersji?

  Niedawno pisaliśmy, że już niedługo powstanie rosyjska wersja naszej polskiej "Magdy M.". Teraz rozpoczęły się już spekulacje, która z rosyjskich gwiazd ma szansę na tytułową rolę.

 • Kto zagra rosyjską Magdę M.?

  Niedawno pisaliśmy, że już niedługo powstanie rosyjska wersja naszej polskiej "Magdy M.". Teraz rozpoczęły się już spekulacje, która z rosyjskich gwiazd ma szansę na tytułową rolę.

 • Piękni i Młodzi kontra Band'Eros

  Występ discopolowej grupy Piękni i Młodzi w "Must Be The Music" sprawił, że internauci uważniej przyjrzeli się piosence zespołu z Łomży.

 • Jubileusz Beaty Tyszkiewicz

  Beata Tyszkiewicz, aktorka znana m.in. z ról filmowych Marii Walewskiej i Izabeli Łęckiej, kończy w czwartek 70 lat.

 • Dziś krajowy finał Eurowizji!

  W sobotę, 28 stycznia, odbędzie się koncert "Piosenka dla Europy", będący krajowym finałem eliminacji 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - Ateny 2006. O wyjazd do stolicy Grecji rywalizuje 15 wykonawców, którzy przeszli przez wstępne eliminacje. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledyski do 14. nominowanych piosenek biorących udział w konkursie. Zwycięzcę poznamy ok. godz. 22.30.

Wideo na temat: magda m wersja rosyjska
 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Imigrantka

  Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i...