• Informacje na temat:

  magda mam talent 5

Artykuły na temat: magda mam talent 5
 • Będzie 5. sezon "rodzinki.pl"?

  ...jedynie, czy nie będzie miał zbyt mocno rozbudowanej roli, słabo wierząc w swoje talenty aktorskie. Wszyscy sportowcy są niesamowitą dawką energii i świetnym wzorem do naśladowania dla dojrzewających(...) i romantyczny. Wszak jest nieodrodnym synem swojego ojca Ludwika... "rodzinka.pl ", "Ja to mam szczęście!", "Niania", "Kasia i Tomek", "Londyńczycy" - wszystkie te seriale wyszły spod Pani ręki...

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Tomasz Karolak chce zabrać dzieci na święta do nowej ukochanej! Co na to Viola?

  ...– z modelką Magdaleną Malicką (39), znaną także jako Magda Dziun.  Ukochana jest modelką światowego formatu. Ma urodę i osobowość. Nie boi się ryzyka. Już w wieku 16 lat pracowała na najlepszych wybiegach świata. Dzieci mają artystyczny talent i kochają podróże. "Mam cygańskie życie" – opowiada o sobie.  Mieszka i pracuje w Los Angeles, w Warszawie bywa zdecydowanie zbyt rzadko. Związana z LA Models ma...

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Wojciech Pijanowski docenił swoje korzenie!

  Publiczność kojarzy go z teleturniejem „Koło Fortuny” i z powiedzonkiem: „Magda, pocałuj pana”. Od tamtej pory minęło już prawie 25 lat, Wojciech Pijanowski (64 l.) dał się poznać kolejnym pokoleniom widzów, między innymi dzięki programowi „Retromania”, który współprowadził z Margaret.

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.

 • Łukasz Kadziewicz: Zły chłopiec z niewinnym uśmiechem

  ...takich numerów, że nikt by tego nie wytrzymał" - przyznaje z pokorą. Po dyskwalifikacjach wracał, bo miał wyjątkowy talent do siatkówki. Dostrzeżono go, gdy "klepał" piłkę pod trzepakiem w Olsztynie. Tak(...) następny zajął mu 5 lat! W końcu przerwał edukację. "Trochę mi głupio, bo jest luka w moim życiorysie. Wielu kolegów skończyło studia. A ja mam ciągle słomiany zapał" - przyznaje ze wstydem. Ze...

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Danuta Wałęsa: życie nie oszczędziło jej cierpienia. Tak potoczyły się losy rodziny Wałęsów

  Wałęsowa ma na pewno z córek. Najstarsza Magda (38 l.) marzyła o zostaniu baletnicą. Miała talent. Występowała na deskach Opery Bałtyckiej. Ale jej dobrze zapowiadającą się karierę przerwała poważna(...)- Przemek to artysta - opowiadała o nim mama w wydanej 5 lat temu książce Marzenia i tajemnice. - W wieku szkolnym był bardzo muzykalnym chłopcem. Nie mam pojęcia, po kim to odziedziczył. Kiedy...

 • "Mam talent": 12-latka wygra?

  12-letnia Magda Welc jest, zdaniem bukmacherów, faworytką pierwszego odcinka półfinałowego trzeciej edycji programu "Mam talent".

Wideo na temat: magda mam talent 5
 • Magda Welc wraca po latach! Pamiętacie ją?

  Magda Welc (17 l.) jako najmłodsza uczestniczka programu „Mam Talent” wygrała pierwszą edycję. Czy po 5 latach planuje wrócić na scenę? O tym wokalistka i kompozytor Piotr Rubik opowiedzieli w „Dzień(...) lata szkoliłam głos" – zdradziła. "Magda jest osobą niezwykle skromną i pracowitą, ma bardzo dobrze poukładane w głowie" – stwierdził Rubik, który nagrywa z nią nową płytę. (Dzień Dobry TVN/x-news)