• Informacje na temat:

  magda modra galeria

Artykuły na temat: magda modra galeria
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...niepomyślne wyniki mammografii. Magda namawia ją na leczenie w Norwegii. Paweł kłóci się z Jasińskim. Czuje się w obowiązku, by natychmiast zatrzymać budowę obwodnicy. Diagnoza odc.11 Annę martwi brak...

 • Zaliczyła dwie imprezy w jeden wieczór!

  Ada Fijał, czyli Karolina Czerwiecka z "Klanu", to prawdziwa salonowa lwica. Ostatnio żadna związana z modą impreza nie może się obejść bez jej udziału. Zdarza się - tak jak w środę wieczorem - że aktorka bryluje na kilku stołecznych salonach!

 • Gwiazdy na gali "Moda kocha futbol"

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Magdalena Schejbal, czyli Ewa Drawska ze "Szpilek na Giewoncie", i Aldona Orman, czyli Konstancja z "Barw szczęścia", znalazły się wśród gwiazd, które uświetniły swoją obecnością galę "Fashion Loves Football" ("Moda kocha futbol").

 • Zobacz Magdę Modrą!

  "Ready To Fly" to tytuł debiutanckiego albumu Magdy Modrej, modelki i aktorki, który właśnie trafił do sklepów. Uczestniczka reality show "Bar" i "Gladiatorzy" nagrała płytę w klimatach techno / dance, a na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do tytułowego nagrania, a także galerię zdjęć pięknej Magdy!

 • Magda Modra: Ciążowy teledysk

  "Ready To Fly" to tytuł pierwszego przeboju Magdy Modrej, znanej między innymi z udziału w "Gladiatorach", "Barze", a także w filmie "Legenda". Utwór promuje debiutancki album Magdy, z którą portal INTERIA.PL rozmawiał na temat klipu do "Ready To Fly".

 • Magda Modra: Ślub w sierpniu

  Piosenkarka i aktorka Magda Modra, znana z reality-show "Bar" i "Gladiatorzy", to obiekt westchnień sporej części męskiej populacji w naszym kraju. Jednak wszystkich zauroczonych urodą Magdy musimy rozczarować. W sierpniu 2006 roku wokalistka zamierza wyjść za mąż, o czym oznajmiła w rozmowie z portalem INTERIA.PL.

 • Magda Modra: Zaczęło się od zabawy

  "Ready To Fly" to tytuł debiutanckiej płyty Magdy Modrej, która dała się niegdyś poznać jako uczestniczka dwóch popularnych reality-show - "Bar" i "Gladiatorzy", a ostatnio jako jedna z aktorek grających w filmie "Legenda". O tym, jak doszło do nagrania płyty, piosenkarka opowiedziała w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Magda Modra: Moja przyszłość to film

  Magda Modra, pomimo wydania niedawno albumu "Ready To Fly", który wypełniony jest dance'owymi piosenkami, w przyszłości zamierza na poważnie zająć się filmem. O swoich planach opowiedziała w rozmowie z portalem INTERIA.PL.

Wideo na temat: magda modra galeria
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Piorun i magiczny dom

  Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też "Wspaniałym Lorenzo", żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek, które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego...

 • Imigrantka

  Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i...