• Informacje na temat:

  magda mołek 2010

Artykuły na temat: magda mołek 2010
 • Ślub Magdy Cieleckiej? Najpierw rozwód!

  Partner Magdy Cieleckiej (42 l.) formalnie jest żonaty z Polką. Choć rozstali się 8 lat temu, on cały czas nie zgadzał się na rozwód. Czy teraz zmieni zdanie, by Magda mogła zostać jego żoną?

 • Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek

  Paulina Młynarska zastąpi Magdę Mołek na stanowisku prowadzącej program TVN Style "Miasto kobiet". Mołek wraca do swego autorskiego magazynu "W roli głównej".

 • Katarzyna Grochola: Chora na samotność!

  Krzysztofa Jarczewskiego. Idealny ukochany porzucił ją w 2010 r., łamiąc jej serce. Szczęścia nie znalazła też w związku z biznesmenem Włodzimierzem D., którego oskarżano o oszustwa. Bezgraniczną miłość(...)" - wyznała w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Zdradziła również, że jej ojczym był... pedofilem, przez co musiała wraz z matką uciekać z domu. Być może właśnie do tych zdarzeń wraca teraz Grochola...

 • Dlaczego Justyna Schneider zmieniła nazwisko?

  - Nie jestem góralką, pochodzę z Lachów Sądeckich - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Justyna Schneider. - Mógłbym powiedzieć o Magdzie, że jest Lachą Legnicką - zażartował z Magdy Mołek prowadzący Marcin Meller.

 • Oni samotnie spędzą walentynki

  .... Gwiazdor twierdzi, że uwielbia siedzieć przed komputerem, przeglądając zrobione przez siebie zdjęcia. Tak spędzi walentynki? Magda Mołek: Lodowata piękność z TVN (już raz była mężatką) poprzednie walentynki świętowała ze swoim ukochanym Remigiuszem Kasztelnikiem. Jednak jesienią 2010 r, po trwającym sześć lat nieformalnym związku, para rozstała się. "Po roku 2011 wiele się spodziewam. Na końcu ma...

 • Za ile rozbierze się Marina?

  Jak donosi tabloidowa prasa, Marina Łuczenko negocjuje rozbieraną sesję dla jednego z magazynów.

 • Damięcki "ucieka" z Polski

  Kiedy w ubiegłym tygodniu Mateusz Damięcki usłyszał na ślubie kościelnym kuzynów słowa przysięgi małżeńskiej, wspomnienia wróciły. Przecież nie tak dawno, we wrześniu 2010 roku przed ołtarzem(...) "zdrada" - to słowa aktora z wywiadu, którego udzielił w październiku 2010 r. - Dziś nie potrafiłbym określić granicy, po której przekroczeniu nie ma już o czym mówić - dodał. Po kilku miesiącach sam...

 • Anna Kalczyńska zastąpi Jolantę Pieńkowską w "Dzień Dobry TVN"

  Anna Kalczyńska zastąpi Jolantę Pieńkowską w programie "Dzień dobry TVN" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

  Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak ogłosił w niedzielę w studiu "Dzień Dobry Wakacje", że jest to ostatnie wydanie programu, które prowadzi Jolanta Pieńkowska.

 • Czego brakuje Nataszy Urbańskiej?

  Natasza Urbańska budzi skrajne emocje - od zachwytu po irytację. Wiosną wokalistka pojawi się w kolejnym programie telewizyjnym "Bitwa na głosy". Czy uda jej się zdobyć sympatię publiczności?

Wideo na temat: magda mołek 2010
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Parada

  Zabawny i głęboko poruszający film pokazujący sytuację gejów we wciąż konserwatywnej Serbii i opowiada o przygotowaniach do parady równości. Pełen niespodziewanych zwrotów akcji obraz "Parada" podbija serca widzów nie tylko w krajach bałkańskich, ale m.in. w Niemczech. Część ujęć pochodzi z autentycznego marszu, który miał miejsce w Belgradzie w 2010.

 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.