• Informacje na temat:

  magda mucha m jak miłość

Artykuły na temat: magda mucha m jak miłość
 • "M jak miłość": Magda rozprawi się z rywalką!

  Po kolejnej perfidnej akcji Anety (Ilona Lewandowska) Magda (Anna Mucha) postanowi przejść do ataku. Zagrozi rywalce, że jeśli nie zostawi jej w spokoju, zajmie się nią policja.

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

 • "M jak miłość": Samotność Magdy

  ...​Po wyjeździe Olka (Maurycy Popiel) Magda (Anna Mucha) nie będzie wiedziała, co ma ze sobą zrobić. Co wydarzy się w 1245. odcinku serialu?

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Szok! Magda ma... stalkerkę!

  Tuż przed wyjściem na pogrzeb Tomka (Andrzej Młynarczyk) Magda (Anna Mucha) dostanie bardzo nieprzyjemny e-mail z pogróżkami. - Mam stalkera albo stalkerkę - powie Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek). Okaże się, że ktoś już od miesiąca dręczy Chodakowską, a ostatnio robi to prawie codziennie...

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • "M jak miłość": Magda przyjmie pierścionek od Andrzeja!

  Wkrótce Magda przyjmie od ukochanego Andrzeja piękny pierścionek. Lecz nie w ramach zaręczyn tylko jako zwykły prezent.

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "M jak miłość": Magda zamieszka z Budzyńskim!

  Wbrew intencjom Anety (Ilona Lewandowska), między Chodakowską (Anna Mucha) a Budzyńskim (Krystian Wieczorek) zapanuje sielanka. Para zdecyduje się w końcu zamieszkać pod wspólnym dachem.

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

Zdjęcia na temat: magda mucha m jak miłość
 • Anna Mucha (Magda Marszałek z „M jak miłość”)
Wideo na temat: magda mucha m jak miłość
 • "M jak miłość": Znaleźli idealną...

  to dzieci rodzę! - I to jest idealna miłość. A co na ten temat sądzą Anna Mucha (Magda) i Krystian Wieczorek (Andrzej)? - To nieistotne czy istnieje ta idealna miłość, czy nie istnieje… Istotne(...)Czym jest idealna miłość? Czy istnieje idealny związek? Gwiazdy „M jak miłość” próbują odpowiedzieć na to pytanie. - Czy idealny mąż naprawdę istnieje? - zastanawia się Marcin Mroczek (Piotrek

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "M jak miłość": Czy w końcu Magda będzie szczęśliwa?

  Madzia czuje, że dobrze wybrała. Jednak w oczach mamy swojego ukochanego nie jest ideałem. Anna Mucha rozumie troskę i obawy matki Olka: - To chyba nie jest wymarzony związek dla jej ukochanego syna – podsumowuje aktorka. – Mam nadzieję, że Aleksandra zdaje sobie sprawę, że życia za swoich synów nie przeżyje i nie będzie oceniać ich wyborów – dodaje Małgorzata Pieczyńska. – Olek w stosunku do

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: magda mucha m jak miłość