• Informacje na temat:

  magda stużyńska w ciąży

Artykuły na temat: magda stużyńska w ciąży
 • Marcysia chce zająć się domem

  Kilka tygodni temu Magdalena Stużyńska (37 l.) po raz drugi została mamą chłopca, a jej 6-letni syn Bruno powitał na świecie braciszka. Aktorka obecnie intensywnie ćwiczy, by wrócić do formy sprzed ciąży.

 • "Chcę rozwinąć skrzydła!"

  Magda Stużyńska-Brauer przez wiele lat była kojarzona z rolą Marcysi Złotopolskiej w telenoweli "Złotopolscy". Nawet wtedy, gdy odeszła z produkcji. Aktorka musiała się mocno postarać, aby zerwać z wizerunkiem wyjątkowo uroczej, ale głupiutkiej blondynki. Czy to się jej udało?

 • Skok w bok Adama?

  Po tym, jak wyjdzie na jaw, że Julia (Magda Różczka) jest w ciąży i nie wie, z kim (prawdopodobnie z czarnoskórym Janem), Hoffmanówna wyjedzie do Krakowa.

 • Aktorzy zdradzili nam, co czeka ich bohaterów na wiosnę!

  ...coraz śmielej adorować matkę swego najlepszego kumpla oraz... Marię i Violę (Magdalena Stużyńska). Do tego jeszcze Viola odkryje, że mąż, który ją zostawił, zamierza do niej wrócić! W dniu swych(...), stan rannego nagle się pogorszy. Jakby tego było mało, jego żona niespodziewanie zacznie rodzić - w siódmym miesiącu ciąży... "M jak miłość" Budzyński wyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska), że...

 • Serialowe finały

  ..."Przyjaciółki": Ryzykowne manewry Inga (Małgorzata Socha) skupia się na rozkręcaniu biznesu z Anką (Magdalena Stużyńska), ale nie potrafi uwolnić się od myśli o Szymonie (Filip Bobek). Podczas(...) straciła ich wspólne dziecko, ale nawet nie powiedziała mu o ciąży. On znalazł sobie inną (Magdalena Walach) i myślał, żeby ułożyć sobie życie u jej boku. Oskarżenie Doroty (Daria Widawska...

 • Bobek na salonach

  Na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do drugiego sezonu polsatowskiego "Hotelu 52" pojawił się rzadko bywający na salonach Filip Bobek. Równie gorące emocje budziła Magdalena Lamparska.

Wideo na temat: magda stużyńska w ciąży
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.