• Informacje na temat:

  magda szuka

Artykuły na temat: magda szuka
 • Magda Gessler przerywa milczenie w sprawie parówek! Szok!

  Magda Gessler (65 l.) postanowiła wytłumaczyć, dlaczego wycofała się z parówkowego biznesu. Powód jest co najmniej zaskakujący...

 • "Nie wierzę politykom": Nowy program TVP Info

  3 maja na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program publicystyczny "Nie wierzę politykom", omawiający zjawiska społeczno-polityczne w długofalowej perspektywie. Program poprowadzą: Maciej Gdula, Michał Kozłowski i Magda Szcześniak, a gościem pierwszego spotkania będzie Edwin Bendyk.

 • Córka Magdy Gessler jest do wzięcia. Restauratorka szuka jej faceta?

  Magda Gessler (62 l.) dla kariery poświęciła wiele. Teraz nie chce, by jej jedyna córka Lara (26 l.) szła jej śladem.

 • Roma Gąsiorowska myśli o nagraniu płyty

  Roma Gąsiorowska zagra jedną z głównych ról w serialu TVP1 "Bodo". Do udziału w projekcie przygotowuje się pod okiem Magdy Navarrete, z którą intensywnie ćwiczy wokal. Gąsiorowska nie ukrywa, że chętnie uczy się śpiewu, lubi się bowiem rozwijać w różnych kierunkach. Nie wyklucza też, że w przyszłości zajmie się śpiewaniem i nagra płytę.

 • "M jak miłość": Samotność Magdy

  ...​Po wyjeździe Olka (Maurycy Popiel) Magda (Anna Mucha) nie będzie wiedziała, co ma ze sobą zrobić. Co wydarzy się w 1245. odcinku serialu?

 • Maciej Musiał: Zmiany w życiu Boskiego

  Niebawem na antenie telewizyjnej "Dwójki" rozpoczną się premierowe odcinki "rodzinki.pl". O szóstym sezonie serialu opowiada Maciej Musiał, czyli odtwórca roli Tomka Boskiego. Co czeka jego bohatera? Wróci do domu rodziców, zamieszka w piwnicy i będzie szukać nowej dziewczyny.

 • "M jak miłość": Magda zamieszka z Budzyńskim!

  ...), i zdemoluje w nim wszystko, co tylko da się zniszczyć. Zaalarmowana przez sąsiada Magda wróci do domu najszybciej, jak będzie to możliwe, po czym wezwie policję. Odkryje, że zniknęła złota bransoletka, którą podarował jej w prezencie Olek. Lekarz dowie się o włamaniu, ale Kryńska zdoła go przekonać, że Magda wcale nie potrzebuje jego pomocy. Narkotyki i sekrety Z toku akcji widzowie...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • Magda Wójcik z programu "Big Brother" chce być sławna i bogata. To psiapsia Wieniawy i Maffashion

  Jedną z uczestniczek "Big Brothera" jest Magda Wójcik (30 l.), przyjaciółka Julii Wieniawy, Maffashion czy Honoraty Skarbek.

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

Zdjęcia na temat: magda szuka
Wideo na temat: magda szuka
 • Co dziś robi Magda Masny z "Koła fortuny"?

  Hostessa teleturnieju "Koło Fortuny" Magda Masny opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o popularności, jaką przyniosły jej występy w telewizji i o swoim życiu po zakończeniu programu. Masny prowadzi obecnie kwiaciarnię. "Nie szukałam sobie już innego miejsca w telewizji. Nie mam w sobie pazura dziennikarza. Myślę, że nie nadawałabym się do tego"  - wyznała.

 • "M jak miłość": Odcinek 1398.

  Okazuje się, że Katia uciekła jednak od ojca, który znów jej szuka i tym razem prosi o pomoc Pawła. Tymczasem Zduński opowiada w końcu Marii o swoich problemach z rozwodem. Zatroskana Rogowska postanawia synowi pomóc i w tajemnicy kontaktuje się z Otarem. Kinga nagle zaczyna źle się czuć i odwiedza lekarza. Magda wspiera przyjaciółkę podczas badań i później wyznaje Budzyńskiemu, że ona również

 • Zwiastun 1172. odcinka "M jak miłość"

  Joannę odwiedza niespodziewanie ojciec, którego nie widziała od kilkunastu lat. Okazuje się, że Tarnowski chce pożegnać się z córką, bo wkrótce czeka go poważna operacja. Tymczasem Magda opowiada w końcu Aleksandrze o swoich problemach ze zdrowiem. A gdy dziewczyna wyznaje, że oboje z Olkiem planują adopcję, Chodakowska jest w szoku. Kinga wciąż szuka za to nowej pracy - i wpada na pomysł, by

Dyskusje na temat: magda szuka