• Informacje na temat:

  magda umer ojciec

Artykuły na temat: magda umer ojciec
 • Bogusław Linda i Lidia Popiel: Jak piękna zakochała się w "złym chłopcu"!

  ...i pracę tam, gdzie chciała" – wyznał w rozmowie z Magdą Umer. Czytaj dalej na kolejnej stronie... Dopiero jednak poznanie pięknej fotografki zaspokoiło jego pragnienie o wielkiej miłości, o której...

 • Kamila Łapicka "zaniedbywała męża przed śmiercią"!?

  Ponad tydzień temu w jednym z warszawskich kin odbyła się uroczysta premiera odnowionej wersji filmu „Wszystko na sprzedaż”, w której główną rolę zagrał śp. Andrzej Łapicki. Na widowni sławy polskiej kinematografii: Jerzy Gruza, Małgorzata Zajączkowska a także Magda Umer. Gospodyni wieczoru Zuzanna Łapicka-Olbrychska (60 l.) zaprosiła przyjaciół swojego zmarłego ojca, by powspominać go w 90

 • Zdzisław Wardejn wrócił do domu po swoim pogrzebie. Na stole leżał jego akt zgonu

  W życie rodziny Zdzisława Wardejna, a z czasem i w jego własne, historia nieraz wkraczała brutalnie. Ojciec przyszłego aktora został zamordowany przez Niemców zanim w 1940 r. jego syn przyszedł na(...) poprawczaka. Drżała, że dam się zabić, jak kiedyś ojciec - opowiadał.   Po tym jak w czasie Powstania Warszawskiego spłonął ich dom, pani Wardejnowa z synem przeniosła się do Poznania. Tam po kilku...

 • Grodzieńska spoczęła na Powązkach

  Stefania Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - została pochowana we wtorek na warszawskich Powązkach Wojskowych. Grodzieńską żegnali rodzina, przyjaciele oraz artyści, m.in. Magda Umer, Alina Janowska, Irena Santor, Grażyna Barszczewska.

 • Maciej Stuhr: Mistrz Mowy Polskiej

  Popularny aktor Maciej Stuhr ( "Pogoda na jutro" , "Poranek kojota" , "Chłopaki nie płaczą" ) oraz Magda Umer i Andrzej Turski otrzymali honorowy tytuł Mistrza Mowy Polskiej. Uroczystość wręczenia zaszczytnych tytułów odbyła się w poniedziałek, 20 czerwca, w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • Wyniki oglądalności: Polacy kochają Opole!

  Jubileuszowa, 50. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu przyciągnęła przed telewizory zaskakująco wielką widownię.

 • Piotr Machalica: 50 lat!

  Piotr Machalica, popularny aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znany m.in. jako odtwórca roli seksuologa Pasikonika w filmie "Sztuka kochania" Jacka Bromskego, kończy w niedzielę, 13 lutego, 50 lat.

 • Łukasz Simlat nie czeka na główne role

  Jako Adam z "BrzydUli" i Protas z "Na krawędzi" Łukasz Simlat trwale zapisał się w pamięci widzów. W spektaklu "Księżyc i magnolie" przykuwa uwagę, a jak sam twierdzi - ma szczęście do ciekawych projektów.