• Informacje na temat:

  magda waligórska

Artykuły na temat: magda waligórska
 • Magda Waligórska jest w ciąży. Podwójna radość!

  Magdalena Waligórska (38 l.), czyli Violetka z "Rancza", i jej mąż Mateusz Lisiecki (32 l.) za kilka miesięcy zostaną ponownie rodzicami, a ich półtoraroczny syn Piotruś będzie miał rodzeństwo. Aktorka jest w piątym miesiącu ciąży. Ale to nie koniec dobrych wieści.

 • Gwiazda filmowa w "Plebanii"

  Magda Waligórska wcieli się w serial u "Plebania" w gwiazdę filmową, Oliwię Borzycką, która kręci w Tulczynie film fabularny. W ślad za gwiazdą podążają paparazzi, którzy szukają sensacji z życia Oliwii.

 • Magda Waligórska na pierwszym spacerze z synkiem. Jest zachwycona porodem!

  Kiedy rok temu 2 września brali ślub w Rzymie, od razu planowali powiększenie rodziny. Przyjęli wtedy nazwiska małżonków, zostawiając przy tym własne. Dlatego syn Magdaleny Waligórskiej-Lisieckiej (36 l.) i Mateusza Lisieckiego-Waligórskiego (30 l.) Piotr też ma podwójne nazwisko.

 • Kobiety przejmują władzę w "Ranczu"

  Trwają zdjęcia do 7. serii serialu "Ranczo". "Obsługuje Violetka!" - taki napis wita klientów Restauracji u Japycza. To znak, że lokal znów wzięła we władanie Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska), żona policjanta Staśka (Arkadiusz Nader), który osobiście umieścił tę informację na frontowej ścianie knajpy.

 • Magda Waligórska straciła pieniądze. Przez operację!

  Znana z serialu "Ranczo" Magdalena Waligórska (34 l.) zadbała o chore oczy, ale straciła wymarzone wczasy w Grecji i... pieniądze.

 • Kiedy się rozbierze?

  Magdalena Waligórska (26 l.) jest jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że często dostaje propozycje zagrania "pięknego ozdobnika".

 • Najpierw Szulim, a teraz Magda Waligórska. Szykuje się ślubny skandal!

  Znana z serialu "Ranczo" Magdalena Waligórska (35 l.) i jej partner Mateusz Lisiecki (29 l.) już za kilka dni wypowiedzą uroczyste słowa przysięgi małżeńskiej. Czy panna młoda na uroczystości pojawi się nago?

 • "Ranczo": Trunki bez procentów

  Serialowa restauracja "U Japycza" znajduje się w Strachominie koło Jeruzala. Stali bywalcy raczą się tu... czystą wodą, sokiem porzeczkowym i zabójczo słodkim sokiem gruszkowym.

 • Magda Waligórska o "urokach" macierzyństwa: Przez ponad rok przespałam może pięć nocy

  Magdalena Waligórska (37 l.) dała się poznać widzom jako atrakcyjna barmanka z serialu "Ranczo". Dwa lata temu aktorka wyszła za mąż za Mateusza Lisieckiego (31 l.), także aktora, a rok temu urodziła syna Piotra. "Rewii" opowiada o urokach macierzyństwa i zdradza, kto zajmuje się synkiem, kiedy ona jest na planie filmowym.

 • Spotkania gwiazd festiwalu z fanami

  Wszystkim fanom muzyki filmowej organizatorzy FMF stworzyli niepowtarzalną okazję spotkania z wybitnymi kompozytorami, którzy tworzyli ścieżki dźwiękowe do obrazów, prezentowanych podczas 3. edycji festiwalu.

Zdjęcia na temat: magda waligórska
Wideo na temat: magda waligórska
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Imigrantka

  Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i...

 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

Dyskusje na temat: magda waligórska