• Informacje na temat:

  magda wójcik teatr

Artykuły na temat: magda wójcik teatr
 • "Klan": Magdalena Wójcik życiową rolę wciąż ma przed sobą...

  Magdalena Wójcik, którą od niedawna oglądamy w roli Beaty w "Klanie", choć ma już na swoim koncie dziesiątki wspaniałych kreacji filmowych i teatralnych, żartuje, że nie zagrała jeszcze roli swojego życia... - Wciąż na nią czekam - mówi.

 • Zmarła Magda Teresa Wójcik

  Magda Teresa Wójcik - aktorka i reżyserka - zmarła w sobotę, 17 września, w Podkowie Leśnej w wieku 77 lat - podaje warszawski Teatr Adekwatny, którego aktorka była współzałożycielem.

 • Sekstet w Bajce!

  Teatr Bajka słynie z arcyśmiesznych fars z gwiazdami w rolach głównych. W najbliższy piątek na scenie Bajki zagości kolejna komedia omyłek - "Sekstet".

 • Ma swoje słabości...

  Nie wierzy w diety-cud, ale w zdrowe odżywianie. Dyscypliny nauczyła ją szkoła baletowa, w formie trzymają czworonożni pupile, ale czasem pozwala sobie na mniej zdrową ucztę.

 • Jacek Borkowski: Nigdy nie ożenię się już z aktorką!

  Kilka miesięcy temu pojawiły się w prasie informacje, że Jacka Borkowskiego łączy z Magdaleną Wójcik (47 l.), koleżanką z serialu „Klan”, coś więcej niż tylko przyjaźń. To prawda, że dzieci wdowca, Jacek i Magda, bardzo ją polubiły i nawet zaczęły traktować jak domownika. Ale kiedy tygodnik "Świat i Ludzie" chciał dowiedzieć się czegoś więcej, aktor tylko uśmiechnął się wymownie. "Mam już swojej...

 • Oni też dali się oszukać

  Nieuczciwy pracodawca, niewypłacona pensja? To, co w świecie zwykłych ludzi jest normalne, zdarza się również wielkim gwiazdom.

 • Kochajcie się! Wszystko jedno, ile macie lat!

  Czy dojrzali ludzie po przejściach mają prawo, by... kochać się jak nastolatki? To najważniejsze pytanie, jakie zadają sobie twórcy komedii "Old Love" granej od soboty w warszawskim Teatrze Kamienica. W parę głównych bohaterów sztuki Norma Fostera wcielają się dwie serialowe gwiazdy - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka z "Klanu", i Artur Barciś, czyli Kolęda z "M jak miłość".

 • Trzeba trzymać tempo!

  Często obsadzany w rolach żołnierzy. Przyznaje jednak, że temperamentem bliżej mu do postaci komediowych. - Choć łatwiej jest ludzi wzruszyć, niż rozśmieszyć - mówi Jan Jankowski.

 • Jak wyrosły dziecięce gwiazdy "Klanu"?

  Paweł Grządziel (Jasiek Rafalski) Będący obecnie w klasie maturalnej Paweł Grządziel ma 11-letnie doświadczenie aktorskie, które zdobył jako syn Beaty (Magda Wójcik) i Piotra (Jacek Borkowski) w sadze rodu Lubiczów. W przyszłym roku zamierza zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie. Już w wakacje z pomocą swojego kolegi z planu Jacka Borkowskiego wybrał teksty Norwida i Tuwima na egzamin...

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Irena Kwiatkowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Kolberger, Janusz Morgenstern, Edward Żentara. Filmowy świat pożegnał również: Elizabeth Taylor, Petera Falka, Sidney'a Lumeta. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.