• Informacje na temat:

  magda wojcik z partnerem

Artykuły na temat: magda wojcik z partnerem
 • Uczucia nie da się wyhodować

  Beata (Magda Wójcik) i Jacek (Tomasz Bednarek) spotkają się w sprawie rozwodu. Boreckiej towarzyszyć będzie nowy partner Joachim (Wojciech Dąbrowski). Poznaj szczegóły!

 • Ambicja Magdy Wójcik

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Nie wymińmy się" zaśpiewanej w duecie przez Magdę Wójcik i Marcina Rozynka.

 • Serialowy przewodnik

  Magda jedzie do Wójcika. Mężczyzna jest agresywny i oskarża Kowalskich o porwanie syna. Tymczasem ma nowy pomysł na promowanie masarni. Pierwsza miłość odc. 2645 Zaintrygowani Seweryn i Śmiałek jadą...

 • Magda Wójcik: Dostałam pełne wsparcie

  Od dziś (22 marca) w serwisie Muzzo.pl przedpremierowo będziecie mogli posłuchać nowych piosenek Magdy Wójcik, wokalistki grupy Goya, z jej autorskiego debiutu "Utkane z wyobrażeń".

 • Żmijewski wciąż wierny żonie

  ...osoba z planu "Ojca Mateusza". "I nigdy żadnej nie udało się umówić z Arturem na kawę". Czy Żmijewski zawsze był takim idealnym partnerem? Nie do końca... Gdy Paulina i Artur nie byli jeszcze(...) na dobre i złe, warto sobie o tym przypomnieć co jakiś czas. I w chwili kryzysu zastanowić się, co dalej" - stwierdził aktor w wywiadzie. I konsekwentnie się tego trzyma. Magda Buhl nr 1/2013

 • Goya: Lampy zamiast szafek

  "W zasięgu twojego wzroku" - śpiewa Magda Wójcik na nowym singlu grupy Goya. Wokalistka w zasięgu wzroku ma najczęściej gitarzystę Grzegorza Jędracha, który jest jej partnerem nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym.

 • Serialowy przewodnik

  ...pomógł jej przygotować się do sprawdzianu z historii. Magda ostrzega Gajewskiego, że uczennica się w nim podkochuje i powinien uważać. ODC.1107 Kostek odkrywa, że Wiktor nie tylko spotyka się z jego(...) Magda. Kobieta kaszle i pluje krwią. ODC.318 Dzięki koncertowi udaje się zebrać pieniądze na nową protezę dla Arka. Bożenka dowiaduje się, że przybrani rodzice Mareczka wahają się, czy nie...

 • Dla kobiet z charakterem

  6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

 • Serialowy przewodnik

  ...szczęścia" odc.756 Magda ma w pracy nieprzyjemności przez Irka. Chłopak opowiedział swojemu ojcu, jak został potraktowany przez siostry Zwoleńskie. Alina i Waldemar spędzają miło wieczór. Nastrój psuje(...) niego boginię zemsty Nemezis. Herkules rozważa, czy powinien pomóc mu w potrzebie. "Instynkt" odc.7 Ginie Magda Janik, pracowniczka domu kultury. Koleżanka ofiary zdradza policjantom, że miała ona...

 • Polscy producenci w Cannes

  W tym roku po raz drugi w historii międzynarodowego festiwalu w Cannes na terenie wioski międzynarodowej stanął polsko-czesko-słowacki pawilon. To wspólne przedsięwzięcie producentów z Polski, Czech i Słowacji, którzy prezentują się jako region - poinformowała INTERIA.PL Iza Wójcik, dyrektor Niezależnej Fundacji Filmowej, zajmującej się organizacją polskiej części pawilonu.