• Informacje na temat:

  magda wróciła do pracy

Artykuły na temat: magda wróciła do pracy
 • Magda Mołek już tak nie wygląda! Ale zmiana!

  Magdalena Mołek (42 l.) od lat jest wierna krótkiej, blond czuprynie. Jednak tym razem postanowiła nieco zaszaleć i pochwaliła się odświeżoną fryzurą.

 • Małgorzata Kożuchowska: Krótki urlop macierzyński

  Wiele kobiet nie wyobraża sobie, by rezygnować z urlopu macierzyńskiego na rzecz pracy. Niestety, w show-biznesie obowiązują inne standardy.

 • "M jak miłość": Magda poznaje prawdę!

  ...porozmawiać z Magdą. Gdy Maciek zdradzi, że mama jest w pracy, trafi w końcu do kancelarii - i właśnie tam opowie Chodakowskiej o ich romansie. - Musimy porozmawiać. O pani mężu, a moim kochanku(...) warto... No proszę, Magda... Mogę coś dla ciebie zrobić, jakoś ci pomóc? - Tak, możesz... Mógłbyś zostać moim adwokatem? Załamana, Magda od razu wyprowadzi się z domu i zamieszka z Maćkiem na...

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

 • Magda Mołek szczerze o macierzyństwie! Zrozumie ją chyba każda mama!

  Magda Mołek (42 l.) skończyła urlop macierzyński i wróciła do pracy w TVN. W rozmowie z jednym z tabloidów zdradziła, jak wyglądały jej ostatnie miesiące. Nie było lekko...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Magda Waligórska o "urokach" macierzyństwa: Przez ponad rok przespałam może pięć nocy

  Magdalena Waligórska (37 l.) dała się poznać widzom jako atrakcyjna barmanka z serialu "Ranczo". Dwa lata temu aktorka wyszła za mąż za Mateusza Lisieckiego (31 l.), także aktora, a rok temu urodziła syna Piotra. "Rewii" opowiada o urokach macierzyństwa i zdradza, kto zajmuje się synkiem, kiedy ona jest na planie filmowym.

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.

 • "Blondynka": Magda Schejbal z nową energią powraca do pracy

  ..."Przepis na życie" i "Blondynka" - to seriale, w których Magda Schejbal zagości na dłużej, a jej serialowe role zdołają namieszać w życiu bohaterów. Jak zapewnia aktorka wróciła do pracy z nową energią, która bardzo jej się przyda, bo nadchodzące miesiące będą pracowite.

 • Karolina Nolbrzak wraca na ekran

  Ostra i tajemnicza policjantka - w takiej roli zobaczymy niebawem Karolinę Nolbrzak. Gwiazda, która jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, teraz zagra w "Komisarzu Aleksie".

Wideo na temat: magda wróciła do pracy
 • "M jak miłość": Odcinek 1421.

  Magda odwiedza kardiologa, mając nadzieję, że lekarz pozwoli jej odstawić leki, przez które nie może zajść w ciążę. Łukasz zaczyna pracę jako masażysta i jednocześnie diler narkotyków. Budzyński odkrywa, że Anka oszukała jednego z jego klientów, starszego kolekcjonera. Tymczasem Paweł nadal próbuje odzyskać Julkę, a Kinga przekonuje w końcu dziewczynę, by wróciła do pracy w bistro. W Grabinie

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1757.

  Kasia ma dość roszczeniowej postawy Gawrona, który chce wrócić do sprzątania osiedla na swoich warunkach i postanawia zatrudnić nowego dozorcę. Uciążliwy sąsiad robi jednak wszystko, by zniechęcić kandydatów do podjęcia pracy na osiedlu... Natalia jest zszokowana tym, że jest w ciąży, wyznaje siostrze, że nie chce tego dziecka. Tymczasem Magda, która sama bezskutecznie stara się z mężem o dziecko

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1518.

  Angela nadal nie chce rozmawiać z bliskimi o swoich problemach. Odrzuca też propozycję wizyty u terapeuty. Magda przypuszcza, że nastolatka okalecza się, by ukarać się z jakiegoś powodu. Janek(...) minęło już wiele miesięcy, wciąż nie umie wrócić do normalnego życia. Iwona pomaga mu zaprowadzić porządek w mieszkaniu, a także prosi Ninę, by ponownie zaproponowała Złotemu powrót do pracy.