• Informacje na temat:

  magdalena boczarska czy ma męża

Artykuły na temat: magdalena boczarska czy ma męża
 • Magdalena Boczarska: rodzina nie posiada się z radości! Czekają na dziecko!

  Magdalena Boczarska (38 l.) i Mateusz Banasiuk (31 l.) choć sami tego nie potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że właśnie czekają na swoje pierwsze dziecko. To spełnienie nie tylko ich marzeń, ale i ich rodzin.

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Magdalena Boczarska: "Teść" nalega na ślub. Ciąża to za mało

  ...- mówi źródło "Na żywo". Mateusz wydaje się idealnym kandydatem na męża. - Mężczyzna powinien się kobietą opiekować, dbać o nią i troszczyć się - powiedział z przekonaniem. *** Zobacz więcej(...)Sobotni ciepły wieczór. W warszawskiej filharmonii przy ulicy Sienkiewicza trwa koncert. Na widowni wśród publiczności dwaj mężczyźni: Mateusz Banasiuk (31 l.) i jego ojciec Stanisław Banasiuk (65

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • "Pierwsza miłość": Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami?

  Magdalena Boczarska, czyli Sara Daymer z nowego serialu TVN „Druga szansa”, i Mateusz Banasiuk, czyli Radek Zieliński z „Pierwszej miłości”, być może wkrótce zostaną rodzicami! Są ponoć bardzo bliscy podjęcia decyzji o założeniu prawdziwej rodziny...

 • "Obywatel": Śmiech przez łzy

  W "Obywatelu" Jerzy Stuhr powołuje do życia Jana Bratka, który po wypadku wspomina całe swoje życie. A pamięta wiele: od lat powojennych, przez trudny czas transformacji ustrojowej, po dzień dzisiejszy, wcale nie wolny od zmartwień.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk mają powody do świętowania. Rodzina znów się powiększy!

  Takiej metamorfozy Mateusza Banasiuka nikt się nie spodziewał - chyba nawet jego starsza o 7 lat partnerka, Magdalena Boczarska (39 l.). Aktor, który wcześniej cały swój czas spędzał w pracy lub(...) utrzymanie swoje i córki. Niedawno Boczarska została świadkiem na trzecim ślubie swojej mamy.  - To była kameralna uroczystość dla najbliższych, mama w czerwonej sukience wyglądała przepięknie - zdradziła...

 • Kolejne gwiazdy w "Zbrodni"

  Ogłoszono właśnie kolejne nazwiska aktorów, którzy dołączyli do obsady "Zbrodni" ("The Crime"), trzyodcinkowego serialu produkcji AXN o tajemnicach przeszłości i nierozwiązanych zagadkach sprzed lat. Obok Magdaleny Boczarskiej i Wojciecha Zielińskiego w produkcji zobaczymy Joannę Kulig, Dorotę Kolak i Radosława Pazurę.

 • "Zbrodnia": Miniserial z Magdalena Boczarską i Wojciechem Zielińskim w TVP!

  Kto zamordował mężczyznę, którego zwłoki znaleziono w morzu? Doświadczony gliniarz i początkująca policjantka mają twardy orzech do zgryzienia.

 • "Medea": Kędzierzawska debiutuje w teatrze

  Spektakl "Medea" - opowieść o wielkiej miłości, zdradzie, bólu i zemście - będzie można oglądać od 22 maja w Teatrze Polonia w Warszawie. To reżyserski debiut w teatrze Doroty Kędzierzawskiej; w głównych rolach, podobnie jak w wielu jej filmach, wystąpią dzieci.

Zdjęcia na temat: magdalena boczarska czy ma męża