• Informacje na temat:

  magdalena boczarska mąż

Artykuły na temat: magdalena boczarska mąż
 • "Mąż czy nie mąż": Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska, czyli Ewa z serialu "Mąż czy nie mąż", dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka, czyli Radka z "Pierwszej miłości". Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora!

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk mają powody do świętowania. Rodzina znów się powiększy!

  Takiej metamorfozy Mateusza Banasiuka nikt się nie spodziewał - chyba nawet jego starsza o 7 lat partnerka, Magdalena Boczarska (39 l.). Aktor, który wcześniej cały swój czas spędzał w pracy lub(...)... rodzina wkrótce znów się powiększy. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", Aldona - młodsza siostra Mateusza, która wyszła za mąż w grudniu zeszłego roku - wkrótce zostanie mamą. I to od razu dwóch...

 • Korekta ramówki TVN: Seriale zamieniają się miejscami

  Od najbliższej niedzieli dwie serialowe nowości TVN-u zamienią się miejscami w ramówce. Najpierw widzowie zobaczą "Nie rób scen" z Joanną Brodzik, potem stacja zaprosi na "Mąż czy nie mąż" z Magdalena Schejbal.

 • Magdalena Boczarska: "Teść" nalega na ślub. Ciąża to za mało

  ...rodziny. Dodaje, że rzadko towarzyszy im jednak narzeczona Mateusza - Magda Boczarska (38 l.). - Rodzice Banasiuka nie do końca akceptowali jego ukochaną - twierdzi źródło gazety. - Obawiali się, że(...). Najbardziej zyskali na tym moi znajomi, bo byłam jedyną nastolatką z permanentnie wolną chatą - wspominała Boczarska w jednym z wywiadów. Można się domyślić, że bardzo przeżyła rozpad swojej rodziny...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • "Zbrodnia": Miniserial z Magdalena Boczarską i Wojciechem Zielińskim w TVP!

  ..., lazurowa woda, coraz bardziej niespokojne morze. Zmęczona kłótniami z mężem prawniczka Agnieszka Lubczyńska (Magdalena Boczarska) odpoczywa na plaży. Mąż Cezary (Radosław Pazura) został w domu...

 • "Zbrodnia": Boczarska i Pazura w nowym serialu

  Gdy Bałtyk wyrzuca ciało, kończy się urlopowa sielanka na Helu. Bohaterowie nowego serialu "Zbrodnia" muszą zmierzyć się z mrocznymi zagadkami z przeszłości, o której chcieli zapomnieć.

 • "Zbrodnia": Nadmorska tajemnica z Boczarską i Zielińskim

  ...- mówi Magdalena Boczarska, która przed chwilą, pod czujnym okiem operatora Witolda Płóciennika wcielała się w postać Agnieszki Lubczyńskiej. Jej bohaterce na pozór nic nie brakuje, wyszła bogato za mąż za syna znanego mecenasa i wychowuje dwójkę dzieci. Szczęśliwe życie jest jednak iluzją: mąż (Radosław Pazura) to apodyktyczny, skupiony na sobie i swojej karierze egoista, który nie liczy się...

 • Cielecka kontra cichociemni

  W 5. serii "Czasu honoru" bohaterowie będą zmagać się z powojenną rzeczywistością. Jak komuniści potraktują byłych żołnierzy AK? Ada z UB (Magdalena Cielecka) ma zadanie: pojmać cichociemnych.

Dyskusje na temat: magdalena boczarska mąż