• Informacje na temat:

  magdalena boczarska triathlon

Artykuły na temat: magdalena boczarska triathlon
 • Wystartuje w triathlonie!

  Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki z "Klanu", rozpoczął intensywne treningi, by jak najlepiej przygotować się do udziału w Otwartych Mistrzostwach Polski Aktorów i Dziennikarzy w... triathlonie, w których zamierza wystartować w czerwcu.

 • Mordercze zawody gwiazd

  ...1900 metrów pływania, 90 kilometrów jazdy na rowerze i 21,1 kilometrów biegu - tak co roku wyglądają zawody triathlonu w Suszu. Wydawałoby się, że taki dystans mogą pokonać jedynie intensywnie trenujący sportowcy, ale okazuje się, że nie tylko. Aktorzy Magdalena Boczarska, Marcin Dorociński, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Waldemar Błaszczyk wzięli udział w Herbalife Susz Triathlon 2012.

 • Piotr Adamczyk miał udar

  W weekend Adamczyk startował w triathlonie. Na początku czuł się świetnie. Wkrótce okazało się, że 40-letni aktor jednak przecenił swoje możliwości.

 • Wesprzyj akcję charytatywną i wygraj rolę w "Na Wspólnej"!

  ...", Marcin Dorociński, czyli Wiktor Okulicki z "Głębokiej wody", czy Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy". Akcję wspierają także tegoroczni ambasadorzy Herbalife Triathlon Gdynia - Maciej(...) w zawodach Herbalife Triathlon, które odbędą się 11 sierpnia w Gdyni. Do akcji może się przyłączyć każdy albo startując w konkurencjach sportowych dedykowanych Fundacji SYNAPSIS, albo wspierając finansowo...

 • Triathlon w wykonaniu gwiazd

  Magdalena Boczarska, Paulina Sykut, Maciej Dowbor i Marcin Dorociński pokonali w sobotę, 7 lipca, Herbalife Triathlon Susz 2012.

 • Boczarska: Duże poświęcenie

  Magdalena Boczarska wystartuje w lipcu w triathlonie. Artystka już zaczęła trenować biegi, pływanie i jazdę na rowerze.

 • Gwiazdy wystartują w triathlonie

  Marcin Dorocińki, Magdalena Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.

 • Szyc i Stuhr w triathlonie

  Aktorzy Borys Szyc, Maciej Stuhr, Robert Rozmus i Piotr Gąsowski to tegoroczni ambasadorzy triathlonu. Wyścig, w którym wezmą udział, odbędzie się w sierpniu, jednak ciężkie treningi gwiazdy rozpoczynają już teraz.

 • Dlaczego sporządniał Tomasz Karolak?

  Niedawno Tomasz Karolak kupił w Warszawie apartament wart 2 mln zł. Aktor ma też wielką słabość do drogich samochodów. Lubi również egzotyczne podróże. A że wszystko to kosztuje, nic dziwnego, że nie ma serialu czy filmu, w którym nie grałby przynajmniej epizodu.

Wideo na temat: magdalena boczarska triathlon
 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Różyczka

  Robert Więckiewicz, Magdalena Boczarska i Andrzej Seweryn w niebezpiecznym trójkącie miłosnym. Najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego. Znany pisarz (Andrzej Seweryn) przeżywa romans z dużo młodszą od siebie, piękną kobietą (Magdalena Boczarska). Wbrew wywołującej oburzenie środowiska różnicy wieku, wykształcenia i pozycji intelektualista poślubia atrakcyjną "dziewczynę znikąd". Zaślepiony uczuciem nie podejrzewa, że ich kontrowersyjny związek może nie być kwestią przypadku. Nie wie, że jego...