• Informacje na temat:

  magdalena cielecka dłonie

Artykuły na temat: magdalena cielecka dłonie
 • "Hotel 52": Iwona przybywa z odsieczą

  Iwona (Magdalena Cielecka) bez zapowiedzi zjawia się w Warszawie. Przygnał ją telefon od Andrzeja (Marek Bukowski) i informacja o pojawieniu się nagłym Marzeny (Aleksandra Popławska). Igor (Kamil Kula) nie kryje zdziwienia i irytacji - matka znowu wtrąca się w jego sprawy. Co jeszcze wydarzy się w 89. odcinku "Hotelu 52"? Sprawdźcie!

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • "Strażnicy": Tajemniczy projekt

  ..., przekazujemy nowinę. Projekt nosi tytuł "Strażnicy", powstaje na południu Polski - m.in. w malowniczych Bieszczadach, a w głównych rolach obok Dorocińskiego występują: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska(...) przypominamy, że Marcin Dorociński i Magdalena Cielecka występują razem w miniserialu "Pakt", z kolei Bartłomiej Topa grał niedawno z Dorocińskim w toczącej się w Bieszczadach "Watasze".

 • Gwiazdy i ich dłonie

  Kolejnych 14 artystów, wśród nich David Lynch, Karolina Gruszka, Maciej Stuhr i Borys Szyc - symbolicznie odcisnęło swoje dłonie na gdańskiej Bursztynowej Promenadzie Gwiazd. Odsłonięcie rzeźb dłoni jest kulminacyjną częścią 12. Festiwalu Gwiazd, który od czwartku trwa w Gdańsku.

 • Rusza jako pierwszy

  ...postanowiła przejąć jego życiowy dorobek. Dzięki pomocy głównego menadżera Iwony (Magdalena Cielecka) hotel może nadal funkcjonować. Kobieta była niegdyś kochanką ojca Natalii. Z tego powodu dziewczyny...

 • Rusza Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Około 200 artystów weźmie udział w rozpoczynającym się w Międzyzdrojach, w poniedziałek, 1 lipca, Festiwalu Gwiazd. Będzie to już siódma edycja imprezy, prezentującej najciekawsze wydarzenia kulturalne sezonu. Tradycją Festiwalu stało się, że znakomici aktorzy polskiego filmu i teatru odciskają na Promenadzie Gwiazd swoje dłonie.

 • Rusza jako pierwszy

  ...postanowiła przejąć jego życiowy dorobek. Dzięki pomocy głównego menadżera Iwony (Magdalena Cielecka) hotel może nadal funkcjonować. Kobieta była niegdyś kochanką ojca Natalii. Z tego powodu...

 • Kolejni artyści w Alei Gwiazd

  Krzesimir Dębski, Zbigniew Górny, Anna Jurksztowicz i Janusz Józefowicz odsłonili w piątek, 8 lipca, w Międzyzdrojach w Alei Gwiazd odciski swoich dłoni. Jak podkreślił kompozytor muzyki filmowej Krzesimir Dębski, w tym roku obok aktorów i aktorek odciskiem dłoni zostali uhonorowani muzycy.

 • W czwartek, 4 lipca, zakończył się VII Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Najważniejszym wydarzeniem trwającej od poniedziałku imprezy było odsłonięcie na Promenadzie Gwiazd odlewów odcisków dłoni sław polskiego teatru i filmu.

 • Jeszcze więcej problemów

  Mój bohater poprzednio był rozchwiany w swojej drodze terapeuty, a teraz... ma jeszcze więcej wątpliwości - mówi o Andrzeju z serialu "Bez tajemnic" Jerzy Radziwiłowicz.