• Informacje na temat:

  magdalena cielecka rafał

Artykuły na temat: magdalena cielecka rafał
 • Cielecka zostanie babcią

  Czy to możliwe, aby piękna 40-latka została babcią? Oczywiście! W serialu nie ma rzeczy niemożliwych. Już w 5. odcinku "Hotelu 52", wyjdzie na jaw, że kochanka Igora Szweda (Kamil Kula), syna Iwony (Magdalena Cielecka), jest w ciąży.

 • Wojenne sci-fi Wosiewicza

  "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego" to tytuł filmu fabularnego Leszka Wosiewicza, którego kinową premierę zaplanowano na październik. Główne role zagrali Magdalena Cielecka i Rafał Fudalej. Muzykę do filmu skomponował Wojciech Waglewski.

 • "Hotel 52" bez Cieleckiej?

  Nie wiadomo czy Magdalena Cielecka, którą oglądaliśmy w pięciu sezonach "Hotelu 52", pojawi się w kolejnym.

 • Chyra znów z Cielecką

  Nowatorski Teatr Rozmaitości z Warszawy w najbliższych dniach wystawi na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Kulturalnym w Edynburgu dwie inscenizacje - "Dybbuk" oraz "4.48 Psychoza". W obu przedstawieniach wystąpi Magdalena Cielecka, w pierwszym z nich wraz z Andrzejem Chyrą.

 • Cielecka ma już nowego partnera!

  Po rozstaniu z Andrzejem Chyrą (48 l.) Magda Cielecka (41 l.) długo nie mogła zaznać szczęścia. Aż do teraz...

 • Gwiazdy w luksusowym hotelu

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka i Rafał Królikowski w nowym serialu o życiu hotelu. Niespodzianki i konflikty w eleganckiej scenerii.

 • Rafał Królikowski potrafi kochać

  Michał - bohater grany przez Rafała Królikowskiego w "Hotelu 52" - umie rozwiązać każdy problem, ale nie zawsze potrafi poradzić sobie z własnym życiem. – Sytuacja, w jakiej się znalazł, nie należy do łatwych. Jego małżeństwo rozpadło się, gdy na horyzoncie znów pojawiła się Iwona (Magdalena Cielecka), dawna i chyba tak naprawdę jedyna miłość Michała. On nie wie, jak poradzić sobie z poczuciem...

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • Podwójne zaręczyny!

  Michał (Rafał Królikowski) oświadczy się Iwonie (Magdalena Cielecka), a Tomek (Marcin Bosak) - Natalii (Laura Samojłowicz). Poznaj szczegóły!

 • "Hotel 52": Nowi goście

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowej serii "Hotelu 52" , w której powrócą niektórzy hotelowi goście znani z pierwszego sezonu. Na ekranie zobaczymy ponownie: Laurę Samojłowicz, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Kwiatkowskiego i Rafała Królikowskiego i po raz pierwszy Filipa Bobka, znanego z serialu "BrzudUla" .

Zdjęcia na temat: magdalena cielecka rafał
Dyskusje na temat: magdalena cielecka rafał
 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  Bardzo lubię serial "Hotel 52", bo akcje poszczególnych odcinków są bardzo ciekawe, trzymające w napięciu, no i obsada jest bardzo dobra. Są aktorzy stale grający w serialu jak Laura Samojłowicz, którą pamiętamy z serialu "M jak Miłość" i show "Jak oni śpiewają" Poza tym grają Rafał Królikowski, Magdalena Cielecka, Magdalena Stużyńska-Brauer itd. Są młodzi aktorzy, oraz aktorzy występujący