• Informacje na temat:

    magdalena cielecka trzeci

Artykuły na temat: magdalena cielecka trzeci
  • Magdalena Cielecka ułoży sobie życie? Szykuje się przełom?

    Dwaj ważni dla niej mężczyźni założyli rodziny. Magdalena Cielecka (45 l.) wciąż na to czeka. Czy ona i jej ukochany zdecydują się na ślub? A może w planach jest powiększenie rodziny?

  • Cielecka na Mazurach

    Reżyser Janusz Majewski ( "Złoto dezerterów" ) kręci swój najnowszy film na Mazurach. Akcja rozgrywa się w malowniczo położonym pensjonacie. W rolach głównych występują Magdalena Cielecka ( "Trzeci" ) i Leon Niemczyk ( "Sztos" ).

  • Magdalena Cielecka Urodzona 20. 02. 1972 roku w Myszkowie. W latach 1995 - 2002 aktorka Teatru Starego w Krakowie ("Operetka" 1995, "Klątwa" 1997), od...

  • Cielecka i Chyra: Samotni w sieci

    Magdalena Cielecka ( "Trzeci" ) i Andrzej Chyra ( "Komornik" ) występują w kinowej ekranizacji bestsellerowej powieści Janusza Wiśniewskiego "S@motność w sieci", którą kupiło w Polsce ponad 200 tysięcy osób. Zdjęcia rozpoczęły się 1 października i będą realizowane do 31 października w Warszawie, Paryżu, Berlinie, Monachium i Nowym Orleanie - poinformował INTERIA.PL polski dystrybutor filmu, firma

  • "Czas honoru": Magdalena Cielecka słucha głosu ciała

    ..." i "ściankach" też nie bywa. Czy ma marzenie? Jedno na pewno: by aktora oceniać przez pryzmat jego osiągnięć. Królik brata  Magdalena Cielecka przyszła na świat 20 lutego 1972 roku w maleńkim(...) Gołąbkowej, Aniela, w serialu na motywach powieści Jarosława Iwaszkiewicza "Sława i chwała" (1997). Były potem znakomite role w "Chaosie", "Defekcie", "Oficerze", "Siedlisku", "Katyniu", "Trzecim...

  • Polska ikona stylu

    Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.

  • Serialowy Maciek z "BrzydUli" reżyseruje... audiobooki

    Krzysztof Czeczot, któremu największą sławę przyniosła rola Maćka Szymczyka w niezapomnianej "BrzydUli", od pewnego czasu zajmuje się reżyserią... dźwiękowych wersji popularnych powieści. W serwisie Audioteki pojawił się właśnie trzeci audiobook wyreżyserowany przez aktora - "Karaluchy" Jo Nesbo.

  • Magdalena Cielecka: Kocha pracować z ciałem

    Teatr to jej życie. Magdalena Cielecka podobała nam się jako tytułowa bohaterka w "Moralności pani Dulskiej" (Teatr TV, 2013) i seksowna Betty w "Pamiętniku Pani Hanki" (Teatr TV, 2013). Nie sposób też zapomnieć jej kreacji w "Czasie honoru", "Magdzie M." oraz "Katyniu".

  • Igor jest w szoku!

    W najnowszych odcinkach serialu "Hotel 52" Igor Szwed (Kamil Kula) będzie musiał skonfrontować się z faktem, że jego matką jest Iwona (Magdalena Cielecka), którą do tej pory uważał za siostrę.

  • "Trzeci": Powtórka z Polańskiego?

    Małżeństwo 30-latków Magdalena Cielecka i Jacek Poniedziałek) musi przerwać urlop na Helu. Wracając do Krakowa samochodem, zabierają ze sobą przypadkowo spotkanego 50-latka ( Marek Kondrat ) - oto fabuła filmu roboczo zatytułowanego "Trzeci", który przygotowuje Jan Hryniak ("Przystań").

Zdjęcia na temat: magdalena cielecka trzeci