• Informacje na temat:

  magdalena cielecka w hotel 52

Artykuły na temat: magdalena cielecka w hotel 52
 • "Belle epoque": Magdalena Cielecka kończy 46 lat!

  Czego życzyć aktorce? "Szczęścia. W tym zawiera się wszystko, bo i zdrowie, i praca, i bliscy, i powodzenie, i jakiś taki spokój oraz wolność" - mówi PAP Life Cielecka.

 • Cielecka odchodzi z "Hotelu 52"!

  Magdalena Cielecka, czyli Iwona Szwed z "Hotelu 52", na bankiecie z okazji zakończenia 5. sezonu serialu ogłosiła, że odchodzi z jego ekipy...

 • Hotel 52

  W najnowszej, już 7. serii "Hotelu 52" wielkie zmiany. Akcja serialu skoncentruje się na postaci Tomasza, granego przez Filipa Bobka oraz na wątkach: Andrzeja...

 • Cielecka pokryta teflonem

  Magdalena Cielecka wróciła z teatralnego tournee, zagrała w spektaklu teatru telewizji i zakończyła zdjęcia do serialu "Hotel 52".

 • Magdalena Cielecka

  ...wystąpiła przed kamerami w filmie "Pokuszenie". Za kreację, którą stworzyła w tym obrazie Cielecka otrzymała szereg prestiżowych nagród m.in. na FPFF w Gdyni, na Festiwalu w Genewie i Tokio.  Największą popularność zdobyła dzięki filmowi "Samotność w sieci" oraz roli w serialach "Magda M." i "Hotel 52", a przede wszystkim dzięki rolom teatralnym, szczególnie w Teatrze Rozmaitości w Warszawie...

 • "Hotel 52": Nowi goście

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowej serii "Hotelu 52" , w której powrócą niektórzy hotelowi goście znani z pierwszego sezonu. Na ekranie zobaczymy ponownie: Laurę Samojłowicz, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Kwiatkowskiego i Rafała Królikowskiego i po raz pierwszy Filipa Bobka, znanego z serialu "BrzudUla" .

 • "Hotel 52": Iwona przybywa z odsieczą

  Iwona (Magdalena Cielecka) bez zapowiedzi zjawia się w Warszawie. Przygnał ją telefon od Andrzeja (Marek Bukowski) i informacja o pojawieniu się nagłym Marzeny (Aleksandra Popławska). Igor (Kamil Kula) nie kryje zdziwienia i irytacji - matka znowu wtrąca się w jego sprawy. Co jeszcze wydarzy się w 89. odcinku "Hotelu 52"? Sprawdźcie!

 • Cielecka znowu w serialu!

  Jeszcze dwa tygodnie temu na festiwalu w Gdyni Magdalena Cielecka opowiadała o tym, że rzadko grywa w serial ach, ponieważ nie otrzymuje ciekawych propozycji. W show-biznesie wszystko zmienia się szybko i następną rozmowę z aktorką INTERIA.TV przeprowadziła już na planie... serialu "Hotel 52".

 • "Hotel 52" bez Cieleckiej?

  Nie wiadomo czy Magdalena Cielecka, którą oglądaliśmy w pięciu sezonach "Hotelu 52", pojawi się w kolejnym.

 • Niespodzianki w "Hotelu 52"

  Istnieje przekonanie, iż nic tak nie hartuje jak przeciwności losu, które nas spotykają. Pod tą tezą z pewnością może się podpisać Natalia Lipska, której determinacja i siła pozwoliły odbudować spalony Hotel 52. Czy starczy jej wytrwałości by zadbać także o miłość? Już w czwartek, 6 września, na antenie Polsatu startuje 6. sezon serialu "Hotel 52".

Zdjęcia na temat: magdalena cielecka w hotel 52
Dyskusje na temat: magdalena cielecka w hotel 52
 • Re: "Hotel 52" bez Cieleckiej?

  Magdalena Cielecka- naciągnięta gęba, wygląda okropnie ...

 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  Bardzo lubię serial "Hotel 52", bo akcje poszczególnych odcinków są bardzo ciekawe, trzymające w napięciu, no i obsada jest bardzo dobra. Są aktorzy stale grający w serialu jak Laura Samojłowicz, którą pamiętamy z serialu "M jak Miłość" i show "Jak oni śpiewają" Poza tym grają Rafał Królikowski, Magdalena Cielecka, Magdalena Stużyńska-Brauer itd. Są młodzi aktorzy, oraz aktorzy występujący