• Informacje na temat:

  magdalena dabrowska aktorka

Artykuły na temat: magdalena dabrowska aktorka
 • "Para nie do pary": Magdalena Różczka wystawiła się na licytację!

  Magdalena Różczka, czyli Majka z "Pary nie do pary", od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku podarowała na aukcję WOŚP... jeden dzień swojego życia. Cena za spędzenie kilkunastu godzin w towarzystwie gwiazdy przekroczyła już 10 tysięcy złotych!

 • "Blondynka": Moro zastąpi PIetruchę?

  W trzecim sezonie serialu "Blondynka", który pojawić ma się na antenie TVP jesienią 2014, odtwórczynię tytułowej roli, Julię Pietruchę, zastąpić ma Joanna Moro - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • "Pierwsza miłość": Ewa Bukowska dołącza do obsady

  W najbliższych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" pojawią się nowi bohaterowie - rodzice Kaliny (Magdalena Dąbrowska). W rolę matki 17-latki wcieli się popularna aktorka serialowa, Ewa Bukowska.

 • "M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

  Małgorzata Pieńkowska:  Z "M jak miłość" do "Drugiej szansy" Gdy tylko gruchnęła wieść, że Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Rogowska z "M jak miłość", dostała rolę matki Sary (Magdalena Boczarska) w "Drugiej szansie", natychmiast pojawiły się plotki i spekulacje, że popularna aktorka rozstaje się, tym razem już na dobre, z sagą rodu Mostowiaków. Lecz ona od razu je zdementowała: "Nigdzie...

 • "Na dobre i na złe": Nowa lekarka Sylwia Mróz

  Do obsady "Na dobre i na złe“ dołączyła Magdalena Turczeniewicz, którą uważna widownia serialowa doskonale pamięta m.in. z roli Karoliny Jabłońskiej w "Galerii". Wcieli się w postać nowej doktor, Sylwii Mróz. Specjalizacja: neurochirurg onkolog.

 • "Blondynka" wraca na antenę TVP!

  Julia Pietrucha opalona i wypoczęta wróciła z trzymiesięcznej podróży po Sri Lance, Indiach i Azji Wschodniej. Aktorka zdradziła, że gdyby nie telegram: "’Blondynka’, wracaj na plan" z pewnością nadal oddawałaby się wielkiej włóczędze po świecie".

 • Nowa oddziałowa w Leśnej Górze

  Magdalena Waligórska dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Grana przez nią Iza zostanie nową oddziałową w szpitalu w Leśnej Górze.

 • "Blondynka": Powrót Natalii Rybickiej

  Prace na planie rozpoczną się w lipcu. Do  roli tytułowej powróci aktorka Natalia Rybicka, która w postać Sylwii zaczęła wcielać się rok temu. Zastąpiła Joannę Moro, grającą w dwóch poprzednich(...) rolach pojawiają się m.in. Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Schejbal, Krzysztof Pluskota, Michał Lesień, Izabela Dąbrowska, Hanna Śleszyńska i Krzysztof Kiersznowski. Scenariusz do piątego sezonu napisali...

 • Czarne Anioły w Opolu

  Paula z "Życia nad rozlewiskiem", rewelacyjnie zaśpiewała "Grande Valse Brillante", Sonia Bohosiewicz, czyli Aida z "Aidy", wcieliła się na kilka minut w "Rebekę", Magdalena Kumorek, czyli Anna Zawadzka(...) udział w koncercie panie - Justynę Steczkowską, Kayah, Katarzynę Groniec i Anię Dąbrowską. Koncert wyreżyserowała Magdalena Piekorz, a poprowadził Marcin Kydryński. Za pulpitem dyrygenckim stanął...

 • "Na dobre i na złe": Sara za Hanę?

  W rolę Sary wcieli się Magdalena Schejbal, aktorka znana z ról w takich serialowych hitach, jak "Kryminalni", "Szpilki na Giewoncie" czy "Blondynka". Będzie powrót? Jeszcze kilka miesięcy temu mogło się wydawać, że scenarzyści postanowili zakończyć tak lubiany przez widzów wątek Hany (Kamilla Baar)i Piotra (Marek Bukowski). Goldberg i Gawryło wspólnie wylecieli do Izraela i na dłuższy czas...