• Informacje na temat:

  magdalena fronczewska dzisiaj

Artykuły na temat: magdalena fronczewska dzisiaj
 • "Rojst": Na planie serialu. Podróż do przeszłości

  ..., Agnieszka Żulewska, Ireneusz Czop  oraz  Magdalena Walach . Podczas kwietniowych zdjęć przed swoimi największymi wyzwaniami na planie stanęła ostatnia z gwiazd. Walach w serialu Showmax wciela się(...) osadzony w latach osiemdziesiątych - czasie mojego wczesnego dzieciństwa, które do dzisiaj pozostają dla mnie najsilniejszą inspiracją. Bardzo się cieszę, że poza opowieścią i świetnymi bohaterami, jakich...

 • Cybulskiego w 2005 roku. W 2006 roku Dorociński zagrał w dwóch filmach Piotra Matwiejczyka: "Beatutiful" oraz "Wstyd" z Mirosławem Baką i Arturem Barcisiem, oraz w innej niezależnej produkcji - "Dzisiaj...

 • Złote Kaczki: Koniec głosowania

  Jeszcze tylko dzisiaj, w piątek (11 marca) do północy, można oddawać głosy w plebiscycie "Złote Kaczki". W tym roku laureatów najstarszej polskiej nagrody filmowej wybiorą czytelnicy "Filmu" i internauci - użytkownicy portalu INTERIA.PL. Przypominamy wszystkich tegorocznych nominowanych.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Będzie kolejny sezon "Hotelu 52"?

  Według nieoficjalnych informacji Polsat przymierza się do realizacji kolejnego sezonu serialu "Hotel 52". Nowe odcinki miałyby się pojawić już w jesiennej ramówce stacji.

 • Pogrzeb Gustawa Holoubka

  Wybitny aktor, reżyser, pedagog, dyrektor Teatru Ateneum Gustaw Holoubek został pochowany w środę na warszawskich Starych Powązkach. Prezydent Lech Kaczyński uhonorował pośmiertnie artystę najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego.